۲۲ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور اردبیل تحصیل می کنند

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: دانشگاه پیام نور اردبیل 22 هزار دانشجو را در 13 مرکز و واحد پیام نور در سطح استان اردبیل به خود جذب کرده است.
ولی‌الله خوش‌طینت ‌در جلسه بررسی مشکلات دانشگاه پیام نور پارس‌آباد اظهار داشت: دانشگاه پیام نور با ارائه آموزش‌های علمی و عملی به دانشجویان در راستای توسعه و ارتقای سطح علمی کشور گام‌های اساسی برداشته است.

وی افزود: این دانشگاه در سطح استان اردبیل نیز با جذب بیش از ۲۲ هزار نفر دانشجو در خدمت ساحه علم و عمل منطقه است.

خوش‌طینت تصریح کرد: هم اکنون دانشگاه پیام نور استان اردبیل با فعالیت‌های علمی خود جهش‌هایی را در زمینه‌های علمی، آموزشی و پژوهشی به نحو احسن داشته است. رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل به وضعیت عمران دانشگاه پیام نور اشاره و گفت: حدود ۷۰ پروژه کوچک و بزرگ عمرانی، ورزشی، آموزشی در سراسر استان در حال اجراست. وی خاطرنشان کرد: احداث ساختمان‌های آموزشی پیام نور شهرستان‌های نمین و پارس‌آباد و چهار سالن ورزشی در شهرستان‌های اردبیل، گرمی، مشگین‌شهر و خلخال از مهم‌ترین این طرح‌ها محسوب می‌شود.

خوشطینت در ادامه بیان داشت: در سایه تلاش و وحدت و همدلی میان کارکنان و روسای واحدها و مراکز پیام نور و حمایت‌های نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و نیز فرمانداران شهرستان‌ها، پیام نور استان در تمام شاخص‌ها جزو استان‌های برتر کشور است.

وی به ضرورت اقامه نماز در دانشگاه‌های پیام نور و ترویج فرهنگ نماز در این مراکز علمی اشاره کرد و افزود: احداث نمازخانه در دستور کار و اولویت برنامه‌های دانشگاه پیام نور استان قرار دارد. خوش طینت خاطرنشان کرد: به واسطه نگاه و عنایت ویژه سازمان مرکزی پیام نور به استان اردبیل، از مجموع ۴۰ سالن چند‌منظوره ورزشی که برای کل کشور در نظر گرفته شده است، چهار سالن برای استان اردبیل اختصاص یافته است. ‌رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل جهش‌های پیام نور استان در زمینه‌های علمی، آموزشی و پژوهشی را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: در زمان حاضر سرانه پژوهشی در دانشگاه‌های پیام نور استان اردبیل به ازای هر هیئت علمی ۳.۲ است.
وی در پایان سخنان خود با ابراز رضایت از روند رو به رشد فعالیت‌های دانشگاه پیام نور پارس‌آباد نسبت به افزایش رشته‌های این واحد قول مساعد داد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.