اخبار کوتاه دانشگاه پیام نور استان فارس

نمایشگاه پاره های دل در دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز ” نمایشگاه عکس پاره های دل با هدف آشنایی دانشجویان با تحولات منطقه و بیداری اسلامی در کشورهای عربی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز ارائه نقطه نظرها و بیانات مقام معظم رهبری درخصوص تحولات منطقه و بیداری اسلامی را در کنار عکسهای واقعی تحولات و مصورو برجسته بودن این عکسها را از ویژگیهای این نمایشگاه برشمرد.

کسب مقام چهارم کشوری مسابقات قرآن کریم توسط دانشجوی پیام نور آباده

زهره عیدی پور دانشجوی پیام نور مرکز آباده حائز رتبه اول استانی و رتبه چهارم کشوری در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم دانشگاه پیام نور شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز آباده زهره عیدی پور دانشجوی رشته جغرافیای  یک خانواده قرآنی متولد شده و تا کنون موفق به کسب مقام دوم کشوری در سال ۸۸، چهارم کشوری در سال ۸۹ در رشته حفظ پنج جزء گردیده است. نامبرده در سال جاری نیز توانست در رشته حفظ ده جزء مقام اول استان و چهارم کشوری را کسب نماید.

 

 

جلسه توجیهی امتحانات پایان ترم در دانشگاه پیام نور فیروزآباد

در دانشگاه پیام نور مرکز فیروزآبادجلسه امتحانات پایانی نیمسال دوم ۹۰-۸۹ با حضور رئیس ، معاون و کلیه کارکنان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فیروزآباد در این جلسه ابتدا صفاری رئیس مرکز ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان بدلیل تلاش و زحمات در کلیه امورات مرکز تأکید کرد که امتحانات و نحوه برگزاری آن بسیار حائز اهمیت است و همه باید طبق قانون و مقررات ، نظم و انضباط و تکریم ارباب رجوع جلسات را برگزار کنند .

شایان ذکر است صفاری رئیس مرکز خواستار همکاری و همدلی کارمندان جهت برگزاری هر چه بهتر امتحانات شد . وی افزود: ایجاد فضای آرام و ساکت برای دانشجویان در زمان پاسخ به سوالات در امتحان بسیار اهمیت دارد .

 

 

بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور لارستان از بناهای تاریخی شهر اوز

گروهی از دانشجویان پیام نور لارستان به همراه چند تن از کارکنان دانشگاه،به منظور بازدید از چند بنای تاریخی به شهر اوز عزیمت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور لارستان، دانشجویان با همراهی دکتر مقتدری رئیس دانشگاه پیام نور اوز و نامی رئیس هیئت امنای آن دانشگاه از بنای دو منزل واقع در شهر اوز بازدید کردند.

در این بازدید رئیس هیئت امناء توضیحاتی در مورد قدمت بناها و ویژگی های آن ارائه کرد که مورد توجه دانشجویان قرار گرفت.

 

 

ارائه مقاله به همایش ملی مدیریت کشاورزی جهرم

مقاله مهدی یوسفی از کارکنان دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت در همایش ملی مدیریت کشاورزی که در دانشگاه آزاد اسلامی جهرم برگزار شد پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت، مهدی یوسفی مقاله ای تحت عنوان “تاثیر تسطیح لیزری بر بانک بذر علف هرز خردل خودرو در دو تناوب زراعی” در همایش ملی کشاورزی که در تاریخ ۵ و۶ خرداد ماه در جهرم برگزار شد ارائه کرد که مقاله مذکور پذیرفته و در تاریخ مذکور ارائه شد.

 

 

 

 

اهداء یک دستگاه خودرو به دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت

 

یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ توسط خیرین شهرستان زرین دشت به دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت اهداء شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام واحد زرین دشت، مسئول امور جاری این دانشگاه گفت، با توجه به محرومیت شهرستان تلاش زیادی صورت گرفت تا توانستیم به همت خیرین یک دستگاه خودرو ۴۰۵ برای دانشگاه تهیه کنیم.

 

 

 

حضور کارکنان دانشگاه پیام نورواحد زاهدشهر در همایش فروغ بیداری

کارکنان دانشگاه پیام نور واحد زاهدشهر در همایش بزرگ فروغ بیداری شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد زاهدشهر ، ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) همایشی تحت عنوان فروغ بیداری با حضوردانشگاه های شهرستان فسا و … درسالن ارشاد این شهرستان برگزار نمود .دراین مراسم باشکوه ابتدا امام جمعه شهرستان فسا سخنرانی کرد.

رحیمی صادق سخنانی را در باب تبیین شاخصه های ولایت فقیه ، امام و انقلاب بیان کرد وپس از آن فرماندار شهرستان در بیاناتی بر پاسداشت آرمان ها و دستاورد های نظام جمهوری اسلامی ایراد کرد.

 

 

توزیع بروشورهای ویژه رحلت امام خمینی (ره) در میان زائران سوگوار در دانشگاه پیام نور بوانات

بروشورهایی با مضمون رحلت اما خمینی (ره) در بین زائران حرم روح الله توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات این بروشورها که به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور بوانات تهیه و تکثیر شده بود جهت توزیع در میان زائران حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که از بوانات عازم حرم امام (ره) بودند توزیع شد.

 

تجلیل ازفعالان بسیج در دانشگاه پیام نور فسا

از دانشجویان فعال در بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز فسا تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، در این مراسم ابتدا اردالی رئیس دانشگاه پیام نور فسا ضمن خیر مقدم و تسلیت به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) طی سخنانی از اهمیت وجود بسیج وفعالیت در دانشگاهها سخن گفت.

سپس دهقان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فسا پس از  ایراد سخنانی درباره امام خمینی(ره) و شخصیت ایشان به بیان نکاتی درباره امام خمینی و اصول کار فرهنگی پرداخت.در نهایت این مراسم با اهدای جوایز به اعضای فعال به پایان رسید.

 

برگزاری اردوی فرهنکی تفریحی در  دانشگاه پیام نور کوار

دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد کوار در اردوی فرهنگی تفریحی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد کوار در این اردوی یک روزه که با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی بین دانشجویان توسط امور فرهنگی با همکاری بسیج دانشجویی برگزار شد جعفری رئیس دانشگاه پیام نور واحد کوار ضمن بیان خاطرات و نکات مهمی در مورد مسائل فردی و اجتماعی دانشجویان،  در یک  نشست پرسش و پاسخ صمیمانه به سئوالات مطرح شده توسط دانشجویان پاسخ داد.

شایان ذکر است این اردو با حضور تعداد ۵۰ نفر از دانشجویان دختر و با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی نظیر برپایی نماز جماعت ، مسابقه طناب کشی و سرگرمی های دیگر همراه بود.

 

جلسه توجیهی امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور  واحد کوار

جلسه توجیهی امتحانات پایان نیمسال دوم ۹۰-۸۹ واحد کوار  با حضور رئیس و کارکنان این واحد تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد کوار در این جلسه جعفری  رئیس دانشگاه  پیام نور واحد کوار  با بیان اینکه در دانشگاه پیام نور امتحانات پایان ترم از اهمیت زیادی برخوردار بوده و هر امتحان در واقع مانند برگزاری یک جلسه کنکور می باشد اظهار داشت: وظیفه ما ایجاد فضایی است که در آن دانشجویان با آرامش خاطر امتحان دهند. همچنین در این جلسه اعضای ستاد امتحانات  گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه آمادگی جهت امتحانات ارائه کردند.

 

مراسم زیارت عاشورا دردانشگاه پیام نور ممسنی

به مناسبت بزرگداشت ۱۴ خرداد رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خمینی کبیردانشگاه پیام نور مرکز ممسنی با همکاری دفتر امام جمعه،اداره اوقاف امور خیریه مراسم پر فیض زیارت عاشورا بعد از نماز مغرب وعشاءدر مسجد جامع امام سجاد (ع)شهر نور آباد برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی  در این مراسم پرفیض جمعی از اساتید،کارکنان ،دانشجویان ومسوولین شهرستان و عموم مردم شرکت  داشتند. این مراسم معنوی بعد از نماز مغرب و عشاءبه امامت امام جمعه ومداحی اهل بیت عصمت وطهارت دعای پر فیض زیارت عاشورا قرائت گردید.

 

آمادگی دانشگاه پیام نور بیضا برای برگزاری مطلوب امتحانات

رئیس دانشگاه پیام نور بیضاء گفت: امتحانات در دانشگاه پیام نور از اهمیت بسزایی بر خوردار است و با توجه به کشور ی بودن امتحانات نظم و دقت بالایی را میطلبد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد بیضا ،علی اکبر ایلانی افزود: با تلاش همکاران در ایام امتحانات امید است امتحانات این نیمسال هم مانند نیمسالهای گذشته به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان ولی نعمت مسئولین دانشگاه هستند بیان داشت: تمام سعی و تلاش مسئولین دانشگاه در ایام امتحانات بر این است که امتحانات در محیطی آرام و بدون استرس برای دانشجویان برگزار شود تا دانشجویان از حد اکثر توان خود در امتحانات استفاده نمایند.

 

برگزاری فینال مسابقه فوتسال جام بزرگداشت آزاد سازی خرمشهردرپیام نورفسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، فینال مسابقه قوتسال جام بزرگداشت آزاد سازی خرمشهر بین دو تیم حقوق و مدیریت بازرگانی با برتری تیم حقوق به پایان رسید.

 

برگزاری نمایشگاه آثار و اندیشه حضرت امام راحل توسط دانشگاه پیام نور ممسنی

نمایشگاه آثار و اندیشه حضرت امام راحل توسط دانشگاه پیام نور ممسنی  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی در راستای گرامی داشت یادو خاطره حضرت امام راحل وتبین افکار و اندیشه آثار و وصیت نامه بنیانگذار جمهوری اسلامی وآشنایی هرچه بیشتر دانشجویان و اساتید و عموم مردم با این افکار و اندیشه ،دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی با همکاری کتابخانه عمومی شهید آیت اله  مطهری اقدام به برگزاری نمایشگاه کرد .

 

بهره برداری از ساختمان دانشگاه پیام نور قیروکارزین درآینده نزدیک

ساختمان جدید دانشگاه پیام نور قیروکارزین در مراحل پایانی ساخت است و آذر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی واحد قیروکارزین ، داداله بهمند اظهار داشت: با توجه به محرومیت قیروکارزین نسبت به داشتن مراکز آموزش عالی، یکی از مصوبات دور نخست سفر ریاست جمهوری به استان فارس، احداث دانشگاه پیام نور قیروکارزین بود.

وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور قیروکارزین مهر ماه سال ۸۷ به طور رسمی پذیرش دانشجو را آغاز کرد و ابتدا در دو رشته علوم اجتماعی و ریاضی کاربردی فعالیت داشت.

بهمند از اضافه شدن سه رشته در سال دوم فعالیت این دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: سه رشته جغرافیا، برنامه‌ریزی شهری و حسابداری از رشته‌های اضافه شده بود که تا مقطع کارشناسی است.

رئیس دانشگاه پیام نور قیروکارزین بیان داشت: اکنون دانشجویانی از ۹ شهرستان در این مرکز مشغول به تحصیل  هستند و در حدود ۲۴ درصد دانشجویان غیربومی‌ هستند و ۷۵ درصد کل دانشجویان پیام نور قیروکارزین را خانم‌ها تشکیل می‌دهند‌.

بهمند ابراز داشت: اکنون قیروکارزین با وجود مراکز آموزش عالی شهرستانی رو به پیشرفت است و سطح علمی آن مسیر صعودی خود را طی می‌کند‌.

وی با اشاره به احداث ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور این شهرستان تصریح کرد: ۱۲ هکتار زمین به این دانشگاه اختصاص یافته که در آن ساختمانی دو طبقه با زیربنای یک‌هزار و ۲۲۸ متر مربع احداث شده است‌.

بهمند ادامه داد: تا به حال حدود ۶ میلیارد ریال برای احداث مکان جدید این دانشگاه هزینه شده است و این ساختمان در مراحل پایانی خود بوده و در آذر ماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد‌.

رئیس دانشگاه پیام نور قیروکارزین اذعان داشت: از معیارهای تخصیص رشته، داشتن امکانات، استقبال دانشجویان و شرایط این شهرستان است که در راستای توسعه دانشگاه کمک‌های هیئت موسس و استقبال خیران را خواستاریم.

بهمند از تخصیص سه رشته مرتبط با کشاورزی در سال تحصیلی جدید خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به این که شغل بیشتر مردم این شهرستان کشاورزی و باغداری است، تخصیص این رشته‌های مرتبط با کشاورزی به توسعه آن به صورت علمی در این شهرستان کمک شایانی می‌کند.

وی مشکل تغذیه، خوابگاه و سرویس‌های ایاب و ذهاب را از جمله مشکلات دانشجویان دانست و ابراز داشت: برای تامین این موارد مسئولیتی از نظر قانونی متوجه دانشگاه نیست اما ورود بخش خصوصی در زمینه تغذیه و ایجاد خوابگاه‌های خودگردان و همچنین مدیریت شهر در سامان دادن ناوگان حمل و نقل شهری را برای رفاه حال دانشجویان تقاضا داریم.

رئیس دانشگاه پیام نور قیروکارزین در پایان از تلاش‌های مدیریت شهرستان و نماینده مجلس و مدیران استانی پیام نور در کمک‌های صورت داده به این مرکز تشکر کرد و بیان داشت: پیشرفت این دانشگاه رضایت بخش است و امیدواریم در ارتقای علمی شهرستان قیروکارزین سهمی را داشته باشیم.

 

شرکت کارکنان ودانشجویان پیام نور صفاشهر در مسابقه کتابخوانی وصیتنامه حضرت امام خمینی(ره)

 

کارکنان ودانشجویان پیام نور صفاشهر در مسابقه کتابخوانی وصیتنامه حضرت امام خمینی بمناسبت بیست ودومین سالگرد عروج آن عزیز سفرکرده شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی پیام نور صفاشهر ،این برنامه که بمناسبت گرامیداشت یاد وخاطره امام وبا هدف ترویج عقاید ایشان در بین نسل جوان برگزار شد کارکنان ودانشجویان این مرکز بصورت غیر حضوری ازطریق سایت اختصاصی دانشگاه درمسابقه شرکت کردند.

 

 

 

 

آمادگی دانشگاه پیام نور صفاشهر حهت برگزاری امتحانات نیمسال دوم

کارکنان وعوامل اجرائی امتحانات دانشگاه پیام نور صفاشهر، حهت برگزاری امتحانات نیمسال دوم ۸۹ وتصحیح پاسخنامه های تستی مراکز شمال فارس آمادگی کامل خود را اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی پیام نور صفاشهر، نصب بنروپارچه نوشته های مربوط به مقررات امتحان و مصادیق تخلفات امتحانی – لزوم بهمراه داشتن گزارش ۴۲۸وکارت دانشجوئی،چیدن صندلی در سالن وکلاسهای ساختمان برگزاری امتحانات ، شماره گذاری صندلی ها ، نصب راهنما ولیست شماره صندلی در ابتدای درب ورودی سالن اجتماعات ، نصب دوربین های مدار بسته،نصب سیستم مسدود کننده تلفن همراه، تهیه وتجهیز اتاق های مخزن،تصحیح اوراق و . . . ، برگزاری جلسه توجیهی رابطین ،مراقبین وعوامل اجرائی امتحانات، از جمله اقدامات صورت گرفته در جهت برگزاری هر چه بهتر امتحانات در این مرکز می باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو + = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>