طریقه اعتراض به نمرات امتحانات پایان ترم پیام نور

دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور دقت داشته باشند مهلت اعتراض به نمرات امتحانات تستی-تشریحی یک هفته بعد از اعلام نمرات از طریق سایت گلستان امکان پذیر می باشد .

لازم بذکر است بعد از مهلت فوق هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.

دانشجویان در صورت مشاهده نمره تشریحی میتوانند تا یک هفته پس از ثبت نمرات توسط استاد، اعتراض خود را در سیستم گلستان ثبت نمایند. اعتراض دست نویس به هیچ عنوان پذیرفته نمی باشد.

در خصوص امتحانات پایان ترم به اطلاع می رساند نحوه اعتراض به موارد زیرطبق سنوات گذشته فقط از طریق سایت گلستان در آدرس

دسترسی سریع به سایت انتخاب واحد گلستان

(دسترسی به سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد) امکانپذیر می باشد . خواهشمند است از مراجعه حضوری به واحد امتحانات خودداری فرمائید.

اعتراض به نمرات تشریحی به محض فعال شدن (تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نمرات مهلت ثبت اعتراض در سایت را دارید در صورتیکه پایان زمان اعتراض اینترنتی به هیچ اعتراضی رسیدگی نخواهد شد )

در خصوص نمرات تستی با توجه به اینکه اوراق توسط دستگاه قرائت می شود هیچ اعتراضی پذیرفته نمی شود.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

 1. ساعده گفت:

  سلام
  در رابطه با نمرات تستی اگر موقع تصحیح کلید پاسخ سوالات اشتباه وارد شود چگونه میتوانیم اعتراض کنیم
  من بارها به نتیجه نمراتم تستیم اعتراض داشتم و در اکثر اوقات با همی جواب مواجه شدم که سیستم خودش تصحیح میکند الان دو ترم است به طور پنهانی از دید مراقبین سر جلسه امتحان سوالات را برای خود مینویسم و بعد از اتمام امتحان به ان رجوع میکنم و تعداد سوالات صحیح و غلط را برای خودم یادداشت میکنم و وقتی نتیجه امتحان را دریافت میکنم گاها پیش آمده که مطابقت نداشته و جای هیچ اعتراضی نیست
  این ترم هم اعتراض به درس حقوق بین الملل دارم تعداد پاسخ صحیح طبق سیستم را زده 14 درصورتی که از بین 20 سوالی که توانستم بنویسم وتطبیق بدم 16 سوال را صحیح نوشته بودم 10 سوال هم میماند بدون تکلیف ! یعنی از بین آن 10 سوال حتی یک سوال را درست جواب نداده بودم ؟! یعنی ممکن است که کسی قبل از تصحیح سیستم در پاسخ نامه دست ببرد ؟ من از نمره خودم و جواب هایم مطمئنم این اشکالی است که در بیشتر ترم ها داشتم و نمیتوانم اعتراضی کنم
  اگر راهنمایی بفرمایید متشکرم
  شماره دانشجویی 870036419

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.