افتتاح ساختمان‌های آموزشی و اداری دانشگاه پیام نور زنجان

ImageHandler.ashxساختمان‌های آموزشی و اداری دانشگاه پیام نور استان زنجان با حضور مسئولان استان به بهره‌برداری رسید.
پرتال اخبار پیام نور به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد موسوی عصر امروز در آئین افتتاح ساختمان آموزشی پیامبر اعظم و ساختمان ستاد اداری – آموزشی دانشگاه پیام نور زنجان اظهار داشت: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است.
وی از اشتغال به تحصیل 25 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان زنجان خبر داد و افزود: همه این دانشجویان بومی هستند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان به چهارمین حضور استاندار طی دو سال گذشته در دانشگاه پیام نور اشاره و تصریح کرد: در این بازدیدها پروژه‌هایی افتتاح یا کلنگ‌زنی شده‌اند.
وی، ساختمان آموزشی پیامبر اعظم (ص) را یکی از ساختمان‌های شکیل این دانشگاه در سراسر کشور دانست و اضافه کرد: این مجموعه با داشتن 25 کلاس آموزشی و 15 کلاس اداری کمبود فضا را در دانشگاه پیام نور زنجان را مرتفع می‌کند.
موسوی همچنین اقدامات انجام شده در بخش عمرانی دانشگاه پیام نور استان زنجان طی چند سال اخیر را دو برابر 20 سال گذشته اعلام کرد و گفت: این دانشگاه به صورت ستادی با 9 واحد دانشگاهی اداره می‌شود.
وی، زیربنای ساختمان ستادی – اداری را 2 هزار و 400 متر مربع اعلام کرد و اذعان داشت: این ساختمان با 24 میلیارد ریال اعتبار احداث شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان از حذف کاغذ در دانشگاه پیام نور استان زنجان خبر داد و گفت: کارها در این دانشگاه به صورت اتوماسیون انجام می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسات توجیهی دانشگاه پیام نور به صورت ویدئو کنفرانس تصریح کرد: مجهز شدن این دانشگاه موجب حذف فاصله‌ها شده است.
شایان ذکر است؛ ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور با 25 کلاس آموزشی و 15 کلاش اداری در 3 هزار 517 متر مربع و با اعتبار 21 میلیارد ریال احداث شده است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.