پیام‌نور زنجان رتبه اول مسابقات سازه ماکارونی شد

12528تیم سازه ماکارونی دانشگاه پیام نور مرکز زنجان ،  رتبه اول  مسابقات استانی سازه‌ ماکارونی با راندمان 419 را به خود اختصاص داد.

به گزارش پرتال اخبار پیام نور استان زنجان، اعضای تیم پدیده را به ترتیب آقایان محمدرضا نوروزی به عنوان سرپرست و بهزاد قدیمی، رحیم پازکی و علی اسلامی از دانشجویان رشته مهندسی پروژه و مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور مرکز زنجان تشکیل می دهند.

این مسابقات که به صورت راندمانی برگزار شد، تیم سامان تاک دانشگاه آزاد با راندمان 408 و تیم آرمان بنای اشراق دانشگاه روزبه با راندمان 306 به ترتیب رتبه های دوم و سوم را ازآن خود کردند.

مسابقات سازه های ماکارونی پیام نور با همکاری استانداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان و با حضور 37 تیم از دانشگاه‌های علمی کاربردی، دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و روزبه، تیم‌هایی از دانشگاه‌های پیام‌نور مرکز ابهر، زنجان، ایجرود و دو تیم دانش‌آموزی برگزار ‌شد.

مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور دکتر موسوی رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان برگزار ‌شد، به تیم‌های برگزیده به ترتیب، تیم اول 7 میلیون، تیم دوم 5 میلیون و تیم سوم 3 میلیون ریال اهدا شد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.