دانشگاه پیام نور از دانشگاههای فعال و پیشتاز در زمینه ورزش

18127

 

در آئین مسابقات قهرمانی فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور گفت: توجه به ورزش و توسعه آن از اولویت های مهم در برنامه ریزیهای دانشگاه پیام نور است و در این زمینه دستاوردهای خوبی توسط دانشجویان ورزشکار این دانشگاه کسب شده است.

محمد موسوی با بیان اینکه ورزش باعث ایجاد نشاط و شادابی در بین دانشجحویان این دانشگاه شد، تاثیر این مقوله را در بالا رفتن سطح بازدهی درسی دانشجویان شده است افزود: ورزش نقش   بسزایی در روند توسعه نشاط در بین دانشجویان این دانشگاه داشته است.

وی تاکید کرد: ورزش در دانشگاه های پیام نور از اولویت خاصی برخوردار است و در برنامه ریزی ها به این مقوله مهم و اثربخش توجه وافری می شود.

موسوی افزود: ورزش در نشاط ، شادابی و پویایی افراد و جامعه تاثیری بس شگرف دارد و به همین دلیل، مسئولان دانشگاه های پیام نور استان ها در کنار فعالیت های آموزشی به این مهم نیز نگاه ویژه ای دارند.

رییس دانشگاه پیام نور زنجان گفت: ورزش در تبادل فرهنگی و تقویت انگیزه و ایجاد نشاط و شادابی بیشتر بین دانشجویان کشور مهم است.

موسوی با بیان اینکه ورزشکاران دختر و پسر دانشگاه های پیام نور سطح استان زنجان همواره در رشته های مختلف موفق به کسب عناوین برتر شده اند افزود: دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های پیام نور زنجان در رشته های مختلف ورزشی همچون شطرنج ، فوتسال ، بسکتبال ، والیبال ، شنا، تکواندو ، هندبال ، تنیس روی میز ، تیراندازی و دو و میدانی ، کاراته و بدمینتون فعال بوده و موفق به کسب عناوین برتر شده اند.

مسابقات قهرمانی فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور با حضور 240ورزشکار از 20 استان در قالب 20 تیم در زنجان آغاز شد.

مسابقات قهرمانی فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به مدت یک هفته در سالن چند منظوره دانشگاه زنجان واقع در جاده”زنجان – تبریز” و با قضاوت 14 داور منتخب کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.