ابتکاری که با شأن دانشجو هم سو شد

با کمی جستجو در فضای مجازی می توان به سادگی دید که متاسفانه بعضی از دانشگاه ها به مناسبت روز دانشجو به دنبال اجرای موسیقی ، کنسرت و اردوهای مختلط بودند نوشته ابتکاری که با شأن دانشجو هم سو شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی دانشجو آزاد پدیدار شد.

– با کمی جستجو در فضای مجازی می توان به سادگی دید که متاسفانه بعضی از دانشگاه ها به مناسبت روز دانشجو به دنبال اجرای موسیقی ، کنسرت و اردوهای مختلط بودند به گزارش سایت قطره و به نقل از“دانشجوآزاد”” با کمی جستجو در فضای مجازی  می توان به سادگی دید که متاسفانه  بعضی از دانشگاه ها به مناسبت روز دانشجو به دنبال اجرای موسیقی ، کنسرت و  اردوهای مختلط بودند، یک بحران فرهنگی و شاید هم یک خواب فرهنگی در دانشگاهها& در چنین شرایطی اما دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور کرمان روز دانشجو را متفاوت رقم زدند، آنها با حضور در پارک ریحانه در جمع صمیمانه ی خود به گفتگو نشستند و از صحبت های خانم حقیقی مبلغ دینی بهره مند شدند.

این نشست صمیمی با رضایت دانشجویان نیز همراه بود؛ زهرا یکی از دانشجویان این دانشگاه در گفتگو با بیان داشت: تجربه ی خوبی بود، از این برنامه احساس رضایت دارم.

دانشجوی دیگری که خواست نامش بیان نشود گفت: بصیرت افزایی از جمله وظایف دانشگاهها نسبت به دانشجویانشان است، از این اقدام بسیج دانشجویی تشکر می کنم.

کلید واژه ها: دانشجو – دانشگاه – دانشجویان – فضای مجازی – موسیقی – مختلط – مجازی – کنسرت – دانشگاه پیام نور – بسیج دانشجویی – فرهنگی – گفتگو – دانشجویی – بسیج – آزاد – پیام نور – برنامه – متفاوت – احساس – همراه – کرمان – اولین – گزارش – بحران – حقیقی – پیام – پارک – خواب – مبلغ

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn34958300/%D8%A7%D8%A8%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%A3%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.