برترین های همایش ملی شعر آیینی ۷۲ خط اشک معرفی شدند

ایرنا – برترین های ششمین همایش ملی شعر آیینی ۷۲ خط اشک روز چهارشنبه معرفی و با دریافت تندیس این همایش و هدیه نقدی تجلیل شدند.

– در مراسم اختتامیه این همایش که در دانشگاه اصفهان برگزار شد، از مهدی حنیفه از زنجان، دادیار حامدی از ساری، محمدرضا سلیمی از اهوار، میثم داودی از تهران، محمدجواد شاهمرادی از تهران، حسن اسحاقی از کرج، حسن طاهری از زنجان، مریم آرام از بروجن، علی سلیمانی از تهران، مصطفی توفیقی از مشهد، پویا اقرایی از اصفهان، الهام عمومی و میلاد حبیبی از خمینی شهر، احسان نرگسی از همدان، سجاد سعید نژاد از کهگلویه و بویراحمد، علی احدی از اراک و حیدر منصوری از بوشهر بخاطر سرودن اشعار وزین در وصف وقایع عاشورا تقدیر شد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان در آیین اختتامیه همایش یاد شده با اشاره به اینکه ۵۰۰ شعر توسط اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه های آزاد، دولتی و پیام نور به دبیرخانه برگزاری این همایش ارسال شده بود، گفت: این آثار در سه مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت و ۴۲ اثر به مرحله نهایی راه یافت که از این تعداد، ۱۷ اثر به عنوان برترین ها انتخاب و معرفی شدند.

حجت الاسلام و المسلمین جعفرعمادی با اشاره به رشد کیفی اشعار شرکت کنندگان نسبت به دوره های گذشته، تصریح کرد: برگزاری این همایش ملی در چند سال گذشته، موجب رشد کیفی شعر در بین دانشگاهیان و افزایش علاقه آنها به سرودن اشعار آیینی و حماسی شده است.

وی ادامه داد: برگزاری این برنامه ادبی فرصتی برای رشد استعدادهای نهفته دانشجویان در زمینه شعر و مرثیه سُرایی شده است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان از شهرداری اصفهان و بنیاد نخبگان استان اصفهان بخاطر همکاری در برگزاری این همایش تقدیر کرد.

کلید واژه ها: همایش – اصفهان – دانشگاه – دانشگاه پیام نور – برگزار – پیام نور – برترین – دانشجویان – آیین – اختتامیه – استان – دانشگاه اصفهان – مراسم اختتامیه – شهرداری اصفهان – پیام – بنیاد نخبگان – رهبری – چهارشنبه – کارمندان – شهرداری – سلیمانی – برنامه – انتخاب – افزایش – عاشورا – توفیقی – نخبگان – تندیس – ایرنا – بنیاد

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn34953965/%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B4%D8%B9%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B4%DA%A9-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.