برگزاری مراسم هجرت اردوهای جهادی ۹۵ در کرمان

مراسم هجرت اردوهای جهادی ۹۵ و تقدیر از گروه های جهادی امروز شنبه، ۲۱ آذر با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم الانبیاء(ص) در دانشگاه پیام نور این استان برگزار شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) “از کرمان، سردار سید ضیاءالدین حزنی، فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم الانبیاء(ص) در این مراسم گفت: مقام معظم رهبری طی۲۷ سال بیش از یک هزار و ۶۰۰ دیدار داشتند و در این دیدارها بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ بار در مورد روستا، بیش از یک هزار و ۲۰۰ بار در مورد پیشرفت فرمایشاتی داشته اند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این دیدارها بیش از یک هزار و ۲۰۰ بار از مناطق محروم یاد کردند و بیش از یک هزار بار از خدمت به مردم و نحوه خدمت به مردم یاد کردند.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم الانبیاء (ص) بیان کرد: اقدامات بسیار خوبی از سوی جهادگران در راستای رفع محرومیت زدایی و آبادانی انجام شده است و قرارگاه خاتم الانبیا(ص) هم اکنون در رودبار جنوب استان کرمان در راستای محرومیت زدایی و آبادانی در راستای اقتصاد مقاومتی در حال انجام کار است.

همچنین حجت الله پاداش، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم گفت: توسعه و تقویت فرهنگ جهادی و فراگیر شدن آن در جامعه به ویژه در بین جوانان از اهداف اردوهای گروه های جهادی است.

وی افزود: بیش از ۵ هزار دانش آموز در دوره های جهادی هجرت سه در راستای مرمت و زیباسازی بیش از ۲۰۰ مدرسه به سراسر استان کرمان فرستاده شدند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: همان طور که می دانید دوره های جهادی در گذشته در سطح دانشجویان و دانشگاه ها انجام می شد، اما اکنون دانش آموزان نیز در این طرح ها شرکت می کنند.

وی بیان کرد: ۹۱ تیم بهداشتی در سال جاری تا کنون به مناطق محروم اعزام شدند و بیش از ۱۸۰ پروژه راهسازی و ۱۴ پروژه آبرسانی از سوی گروه های جهادی در استان کرمان انجام شده است.

کلید واژه ها: استان کرمان – کرمان – استان – مقام معظم رهبری – محرومیت زدایی – اردوهای جهادی – بسیج سازندگی – محروم – مراسم – برگزار – دانش آموز – دیدار – دانشگاه پیام نور – محرومیت – آبادانی – دانشگاه – اقتصاد مقاومتی – کوثر – دانش آموزان – مناطق – پروژه – رهبری – بین المللی – دانشجویان – سپاه – بسیج – مردم – خبرگزاری – پیام نور – اقتصاد

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35006097/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%87%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.