بسیج اساتید و معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار کرد؛

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، کارگاه پیوست نگاری فرهنگی ویژه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران به همت اساتید و معاونت فرهنگی اجتماعی با هدف حفظ، تقویت و گسترش ارزش های اسلامی، ملی و انقلابی و تعالی فضای فرهنگی دانشگاه ها از طریق اجرای مطلوب فعالیت ها و طرح های اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و دیگر حوزه ها و نهادینه شدن اجرای اهداف و سیاست های نقشه مهندسی فرهنگی کشور، بهره گیره از فرصت های فرهنگی جامعه برای اثربخشی فعالیت ها و طرح ها، پیش بینی، پیشگیری و بازدارندگی از آسیب ها و اصلاح پیامدهای احتمالی مخرب فعالیت ها و طرح ها برگزار شد.

دکتر نجفی برزگر معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی در این کارگاه درخصوص اهمیت برگزاری کارگاه پیوست نگاری فرهنگی ویژه روسای مراکز و واحدها و ضرورت انجام فعالیت های فرهنگی ایراد نمود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر جمشیدی راد مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور نیز توضیحات مبسوطی پیرامون اهمیت امور فرهنگی و اهمیت نگاه فرهنگی روسای دانشگاه ها و هم چنین انتظارات از این حوزه اظهار کرد و از راه اندازی دفتر مطالعات زنان و خانواده در دانشگاه پیام نور خبر داد.

همچنین دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه پیام نور استان در خصوص ساختار و جایگاه امور فرهنگی مطالبی را عنوان و بر لزوم اهتمام ویژه در تقویت جایگاه فرهنگی دانشگاه تاکید کرد.

گفتنی است : دکتر پارسا عضو هیات علمی و مسوول بسیج اساتید و دکتر امینی مشاور ریاست عالی دانشگاه پیام نور و رییس مرکز مطالعات مدیریت به عنوان مدرسان این کارگاه به تشریح الگوی راهبردی پیوست فرهنگی و راهکارهای عملیاتی پیوست فرهنگی مراکز و واحدها پرداختند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.