تردد دانشجویان و اساتید هندیجانی در مسیر گل آلود + تصاویر

به علت بارندگی های اخیر جاده خاکی دانشگاه پیام نور هندیجان به شدت گل آلود شده و تردد وسایل نقلیه در آن بسیار سخت شده است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل از، با بارش باران، زمین طراوت خود را به دست آورد و خوشحالی مردم بخصوص کشاورزان را در پی داشت اما برخی مناطق هستند که دچار مشکلات ناشی از تجمع آب یا باتلاقی شدن زمین شده اند.

همه ما منتظر بارش باران رحمت الهی بودیم و با بارندگی های بسیار خوب اخیر خوشحالی را در بین مردم بخصوص کشاورزان دیده ایم اما این باران باعث باتلاقی شدن جاده دانشگاه پیام نور هندیجان شد.

دانشگاه پیام نور هندیجان در ورودی شهرستان هندیجان از سمت ماهشهر واقع شده است و در حدود یک کیلومتر با جاده اصلی فاصله دارد از خاکی بودن این جاده چندین سال می گذرد.

پیاده روی یا موتورسواری برای گذشت از این جاده غیره ممکن است فقط از طریق خودرو باتحمل زیگزاگ های خطرناک ممکن می باشد و این مورد برای خانم ها سخت است.

برخی از دانشجویان در این خصوص گفتند: چندین سال است از طریق مسئولان پیگیر آسفالت این جاده هستیم که تاکنون به نتیجه خاصی نرسیده ایم.

این جاده در تابستان هم به علت فراز و نشیب های ایام بارندگی خطرناک بوده و وسایل نقلیه با سختی تردد می کنند.

بارها به مسئولان پیشنهاد دادیم و خواستار شدیم اگر توانایی انجام آسفالت ندارید حداقل شن ریزی و مراحل سفت کاری را انجام دهید تا حداقل در ایام بارندگی این گونه با جاده باتلاقی روبرو نشویم و تردد راحت تر شود که بازهم کسی گوش شنوایی نداشت.

دانشگاه یک مکان فرهنگی، علمی است.

دانشگاه محل آموختن علم، ادب و تبادل فرهنگ و هنر است در آن زنان، مردان آینده کشور مشغول تحصیل هستند سزاوار نیست ما برای آن ها حداقل امکانات را فراهم نکنیم.

در دانشگاه پیام نور هندیجان اساتید بزرگ کشور تدریس می کنند مایه تأسف است در هندیجان کسی نیست که نتواند یک جاده کوچک ساده را از این وضعیت اسفناک باتلاقی خارج نکند.

هیئت مؤسس دانشگاه، شهرداری، راه و شهرسازی، راهداری و دیگر مسئولان مرتبط کجا هستند که بیایند از نزدیک شاهد مشکلات دانشگاه پیام نور هندیجان باشند امیدوارم گوش شنوایی باشد و مشکل چندین ساله این دانشگاه را مرتفع کنند.

دانشگاه پیام نور هندیجان چند ماهی است رییس ندارد فقط با دو خانم اداره می شود.

دانشگاه پیام نور هندیجان از بدو تأسیس دو رییس به نام حسن جمشیدی مهر و محمدحسن طلاوری داشته که هر دوی آن ها بعد از مدتی ریاست بر این دانشگاه ارتقا پست یافته و در دانشگاه پیام نور مرکز استان خوزستان مشغول به خدمت شدند.

تلاش خبرنگار ما در تماس با شهردار هندیجان تاکنون ناموفق بوده است.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – دانشگاه – هندیجان – پیام نور – جاده – پیام – بارندگی – مسئولان – بارش باران – دانشجویان – کشاورزان – باران – مشکلات – آسفالت – خطرناک – شهردار – مشکل – موتورسواری – فرهنگ – وسایل – فرهنگ و هنر – حسن جمشیدی – پیاده روی – کشور – بارش – زمین – مردم – خبرنگار – خوزستان – پیشنهاد

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn34896960/%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.