جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های جوانرود برگزار شد

اینرا- جشن دانش آموختگی دانشجویان و تجلیل از دانشجویان برتر دانشکده مدیریت و حسابداری و پیام نور شهرستان جوانرود روز دوشنبه در سرسرای اجتماعات دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ایرنا، در این آیین که با حضور فرماندار و مسوولان برگزار شد، رییس دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود با تبریک میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و هفته وحدت به موفقیت های دانشجویان این دانشکده اشاره کرد و گفت: سال گذشته سه نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود در بین تمام دانشگاه های استان و امسال نیز ۲ نفر به عنوان نخبه معرفی شدند.

دکترعبدالرضا نادری فراز، راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود خبر داد و افزود: با چهار نفر عضو هیات علمی در این دانشکده مقدمات لازم برای مقطع کارشناسی ارشد نیز فراهم شده است.

رییس دانشگاه پیام نور جوانرود هم گفت: دانش آموختگی راهی برای تلاش دوباره دانشجویان برای ادامه تحصیلات تکمیلی است که باید از این فرصت استفاده کنند.

دکترحمیدرضا جلیلیان، به رویکرد دانشگاه پیام نور اشاره کرد و افزود: این دانشگاه با حداقل زمان حداکثر آموزش های روز را به دانشجویان ارایه می کند.

وی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور براساس سرفصل و آمارهای IsI جز ۱۰ دانشگاه برتر کشور محسوب می شود و هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان آن در استخدام ها و تحصیلات تکمیلی پذیرفته می شوند.

جلیلیان یادآور شد: دانشگاه پیام نور جوانرود از سال ۷۸ با یک رشته و ۳۰ دانشجو شروع به کار کرده و امروز نیز در ۱۶ رشته دو هزار دانشجو دارد.

فرماندار جوانرود هم بر ضرورت تقویت وحدت اسلامی و ملی تاکید کرد و گفت: در این راستا قشر دانشجو به عنوان نخبگان جامعه رسالت سنگین تری برعهده دارند.

آرش لهونی، با بیان وقایع تاریخی نقش مبارزات دانشجویان را در دفاع از کشور یادآور شد و افزود: امروز نیز دانشگاهها نقش بدون جایگزینی در توسعه همه جانبه جوامع دارند.

وی به موفقیت جوانان شهرستان جوانرود در المپیادهای علمی و تحصیلات تکمیلی دانشگاهها اشاره کرد و اظهار داشت: جوانان این منطقه از استعدادهای بسیار خوبی برخوردارند و همه ما باید تلاش کنیم که این استعدادها شکوفا شوند.

لهونی در ادامه به اقدام های انجام گرفته در راستای توسعه زیرساخت های شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: ساخت بوستان ۴۰ هکتاری شمال شهر، احداث راه، عمران و آبادانی در حوزه های مختلف بخشی از این فعالیت ها است.

وی یادآور شد: مرحله اول بوستان ۴۰ هکتاری به بهره برداری رسیده و ۱۰ میلیارد ریال نیز برای مرحله دوم آن در نظر گرفته شده است.

فرماندار جوانرود، به کاهش ۶۰ درصدی جرایم شهرستان اشاره کرد و گفت: در این راستا علاوه بر تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی مهمترین نقش را مردم با فرهنگ این شهرستان ایفا کرده اند.

شهرستان جوانرود با ۷۴ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

کلید واژه ها: دانشجویان – دانشگاه – دانشگاه پیام نور – دانشجو – پیام نور – حسابداری – پیام – کارشناسی ارشد – مدیریت – تحصیلات – برگزار – موفقیت – جوانان – بوستان – امروز – توسعه – اسلام – هیات علمی – علمی – ارشد – رشته – وحدت – کشور – عضو هیات – میلیارد – خبرنگار – استخدام – آبادانی – تاریخی – نخبگان

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35022676/%D8%AC%D8%B4%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.