جنگ در سوریه، جنگ ایران و آمریکا است

مسؤول معاونت سیاسی لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان گفت: از آمریکا خیلی ضربه خوردیم اما کینه ای از آن ها نداریم، زخم خورده هستیم اما از روی کینه عمل نمی کنیم و معتقدیم جنگ در سوریه، – جنگ ایران و آمریکا است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار به نقل از فارس از اصفهان، سید جلال حسینی بعد از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز دانشجوی دانشگاه پیام نور اصفهان اظهار کرد: روز دانشجو روز استکبارستیزی است و باید به ماهیت این روز توجه داشت.

وی افزود: خداوند در آیات متعدد به استکبارستیزی و جهاد کبیر اشاره می کند و یکی از راه هایی است که اسلام در پیش گرفته و پیروز شده است که این به دلیل اعتماد نداشتن اسلام به کفار است.

مسؤول معاونت سیاسی لشکر ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان تصریح کرد: ما متعهدیم که راه نجات بشر یک راه قدسی است و قرآن کتابی است که تحریف نشده و سنت های الهی در قرآن راه پیشرفت را برای ما مشخص کردند که اگر به آن ها توجه کنیم، در زندگی موفق خواهیم شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تأکید کرد: از آمریکا خیلی ضربه خوردیم اما کینه ای از آن ها نداریم، زخم خورده هستیم اما کینه ای عمل نمی کنیم و معتقدیم جنگ در سوریه، جنگ ایران و آمریکا است.

حسینی اضافه کرد: رزمندگان جنگ سوریه با اختیار خودشان رفتند و در حال حاضر حدود ۲۵ گردان امام حسین (ع) زیر نظر لشکر امام حسین(ع) هستند که در هرکدام از این گردان ها بسیاری از بسیجیان علاقه دارند تا به جنگ سوریه اعزام شوند.

وی با بیان اینکه تمام کسانی که به سوریه می روند به عنوان فرماندهانی اعزام می شوند که با تمام اختیار خود به جنگ می روند، ادامه داد: لشکر امام حسین(ع) اصفهان ۱۱ شهید مدافع حرم دارد که شهید خیزاب اولین شهید این لشکر است.

مسؤول معاونت سیاسی لشکر ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان گفت: شهیدان مدافع حرم هستند که کشور را در حال حاضر حفظ کردند، اگر بررسی کنیم در جاهایی که مشکل داریم، زمان هایی است که به وعده های الهی عمل نکرده ایم.

وی در پایان ابراز کرد: ما باید به وعده های الهی اعتماد کنیم تا در زندگی های خود موفق شویم و این موضوع نیز در همه موارد اعم از روابط بین الملل، اقتصاد و مسائل اجتماعی نیز صدق می کند.

کلید واژه ها: امام حسین – ایران و آمریکا – اصفهان – معاونت سیاسی – آمریکا – سوریه – لشکر – امام – مدافع حرم – شهید – سیاسی – دانشگاه پیام نور – ایران – مقام معظم رهبری – سید جلال حسینی – هایی – دانشجو – زندگی – اعزام – حسینی – اسلام – مدافع – موفق – قرآن – وعده – پیام نور – سید جلال – دانشگاه – اجتماعی – پیشرفت

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn34933975/%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.