در اختتامیه سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز:

.

اختتامیه سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان البرز با حضور مدیرکل برنامه ریزی فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری ،استاندار البرز، روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، مسئولان دستگاه های اجرایی و جمعی از نخبگان و فعالان علمی و پژوهشی برگزار و از ۶۰ پژوهشگر نمونه دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، دراین مراسم دکتر محمود پایه قدر عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مرکز کرج به عنوان یکی از پژوهشگران نمونه در میان اعضای علمی دانشگاه های البرز انتخاب شد.

دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز ضمن تجلیل از دکتر پایه قدر به سبب کسب این عنوان،در سخنانی باتاکیدبرنقش واهمیت دانشگاه ها برای دستیابی به زیر ساختهای پایدار پژوهشی گفت: تحقیقات علمی و پژوهشی دانشجویان و اساتید دردانشگاه ها باید به سمت حل مسائل و معضلات جهت دهی گردد.

وی افزود: دانشگاهیان البرز با توجه به ظرفیتهای مناسب علمی و پژوهشی این استان بایدمشکلات جاری البرز رابه طوردقیق موردتحقیق وپژوهش قرارداده وسپس راهکارهای رفع این معضلات راارائه دهند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز با اشاره به جایگاه برتر پژوهشی دانشگاه پیام نور در میان دانشگاههای کشوراظهارداشت: مفتخریم نام عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مرکز کرج در بین پژوهشگران نمونه استان البرز قرار دارد و کسب این رتبه و افتخارات سایر اعضای علمی و دانشجویان این دانشگاه مهر تائیدی بر توانمندی دانشگاه پیام نور در حوزه علمی و پژوهشی است.

دکتر اسحاق جلالیان در پایان افزود: با توجه به استعدادها و ظرفیت های ویژه ای که در استان البرز از حیث وجود مراکز علمی و تحقیقاتی وجود دارد، دانشگاه پیام نور استان البرز نیز همسو با ظرفیتهای این استان در جهت تبدیل به پایگاه علم و فناوری گام بر می داریم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.