دولت آذربایجان به فکر باز پس گیری عزت از دست رفته اش در قره باغ باشد

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با صدور بیانیه ای در خصوص سفر نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی به آذربایجان اعلام کرد: دولت آذربایجان باید به جای متحد شدن با رژیم اشغالگر قدس به فکر باز پس گیری عزت از دست رفته اش در قره باغ باشد و با بازیچه دست .

– بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با صدور بیانیه ای در خصوص سفر نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی به آذربایجان اعلام کرد: دولت آذربایجان باید به جای متحد شدن با رژیم اشغالگر قدس به فکر باز پس گیری عزت از دست رفته اش در قره باغ باشد و با بازیچه دست اسراییل شدن عرق شرم را بر پیشانی مردم عزتمند و غیور آذربایجان ننشاند.

اخبار دانشگاهی را از کانال اخبار دانشگاهی SNN.

ir” دنبال کنید به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با صدور بیانیه ای در خصوص سفر نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی به آذربایجان اعلام کرد: دولت آذربایجان باید به جای متحد شدن با رژیم اشغالگر قدس به فکر باز پس گیری عزت از دست رفته اش در قره باغ باشد و با بازیچه دست اسراییل شدن عرق شرم را بر پیشانی مردم عزتمند و غیور آذربایجان ننشاند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: إنَّ مِن فَناءِ الاِسلامِ وَ فَناءِ المُسلِمینَ أن تَصیرَ الأموالُ فی أیدی مَن لا یَعرِفُ فیها الحَقَّ و لا یَصنَعُ فیها المَعروفَ از (عوامل) نابودی اسلام و مسلمانان این است که اموال در دست کسانی باشد که حق و حقوق آن را نشناخته و با آن کار خیر انجام ندهند.

امام صادق علیه السلام : کافی(ط-الاسلامیه)،ج۴،ص۲۵ حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران رابطه با رژیم صهیونیستی را حرام و مخالفت با اسلام عنوان نموده و ولی امر مسلمین جهان اعلام کرده؛ ۲۵ سال دیگر، به توفیق و فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.

رژیم اشغالگر قدس با تصاحب ۳۰ درصد از نفت جمهوری آذربایجان و ایجاد شرایط نامطلوب اجتماعی در این کشور، نه تنها از منافع آن در سطوح بین المللی حمایت نمی کند، بلکه در مذاکرات مربوط به تمامیت ارضی این کشور در سازمان ملل، علیه آن رای می دهد.

سفر رییس چنین رژیم استکباری نه تنها در دنیای اسلام بلکه در روابط این کشور با همسایگان خود نیز مشکلات جدی به وجود خواهد آورد.

سیاست های ضد اسلامی در هر نقطه ای از عالم، امری مذموم به حساب می آید؛ لیکن اتخاذ این نوع سیاست در کشوری که بیش از ۹۵ درصد جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می دهند بسی ناشیانه ،تاسف انگیز و در عین حال تعجب آور است.

اوضاع سیاسی ـ مذهبی کشور آذربایجان به دلیل حاکمیت زورگویانه “الهام علی اف” و حضور رژیم اسراییل و همکاری های نظامی سیاسی با این رژیم خبیث و پلید دچار دگرگونی شده است و مردم مسلمان کشور آذربایجان شاهد پیش برد اهداف غیر اسلامی اسراییل توسط حاکمان و مسئولان بی تدبیر آذربایجان هستند.

“ممنوعیت حجاب در مدارس، ممنوعیت پخش اذان، مسئولیت دادن به افراد ضد دین، ممنوعیت عزاداری ” از جمله کارهای نسنجیده و ضد اسلامی دولت آذربایجان است که بی شک دخالت های رژیم صهیونیستی را به همراه داشته است.

ما بسیجیان دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل سیاست های دولت آذربایجان را یک اشتباه استراتژیکی می دانیم و اقدامات آنان را در خصوص روابط با اسراییل محکوم می کنیم و به دولت “الهام علی اف” اعلام می داریم که این سیاست ها را شاه ایران قبل ار انقلاب پیش گرفت و در مقابل اسلام و مردم مسلمان به زانو درآمد و سیلی محکمی از مردم مسلمان و انقلابی ایران خورد.

دولت آذربایجان باید به جای متحد شدن با رژیم اشغالگر قدس به فکر باز پس گیری عزت از دست رفته اش در قره باغ باشد و با بازیچه ی دست اسراییل شدن عرق شرم را بر پیشانی مردم عزتمند و غیور آذربایجان ننشاند.

همچنین به الهام علی اف، هشدار می دهیم، با چنین اقداماتی، وحدت مسلمانان را خدشه دار نکند و تفرقه بین مسلمین ایجاد نکنند اگر پایبند به اسلام نیستید، لااقل پایبند به حقوق بشر باشید و برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین، سفر نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی به آذربایجان را لغو کنید.

با ورود نتانیاهو به باکو، صد در صد روابط جمهوری اسلامی ایران با دولت آذربایجان تغییرات قابل ملاحظه ای خواهد داشت و صد در صد مردم غیرتمند و مسلمان آذربایجان هم در برابر این فاجعه سکوت نکرده و علنی اعتراض خود را خواهند کرد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل
کلید واژه ها: آذربایجان – دولت آذربایجان – دانشگاه پیام نور – صهیونیستی – دانشگاه – رژیم – بسیج دانشجویی – اسلام – رژیم صهیونیستی – قره باغ – دانشجویی – بیانیه – پیام نور – اسلامی – اردبیل – دولت – مسلمانان – کشور – جمهوری آذربایجان – اسراییل – حضرت امام خمینی – جمهوری اسلامی – وزیر – پیام – جمهوری – بسیج – اخبار – بین المللی – امام خمینی – ضد اسلامی

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35007229/%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D9%81%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D8%B2%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%BA

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.