رییس دانشگاه پیام نور همدان خبر داد انعقاد تفاهمنامه علمی- پژوهشی بین دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش

رییس دانشگاه پیام نور همدان از انعقاد تفاهمنامه علمی- پژوهشی بین دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش خبر داد.

– انعقاد تفاهمنامه علمی- پژوهشی بین دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش رییس دانشگاه پیام نور همدان از انعقاد تفاهمنامه علمی- پژوهشی بین دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل از” از همدان، صفی الله صفایی ظهر امروز در همایش علمی توسعه حرفه‎ای معلمان اظهار با بیان اینکه برای تشکیل حکومت باید یک آرمان با اهدافی مشخص ترسیم شود؛ اظهار کرد: هدف هر کشور رسیدن به توسعه و رفاه اجتماعی در سطح بالای آن است.

وی با اشاره به دیدگاه اسلام و بسترهای موجود در نظام و حکومت اسلامی یادآور شد: این مهم در نظام اسلامی به صورت جلوه‎هایی از صفات الهی به صورت نسبی در انسان متجلی است.

رییس دانشگاه پیام نور همدان با طرح این سؤوال که رسیدن به توسعه در کشور ما چگونه محقق می‎شود، عنوان کرد: بستر این کار با آموزش محقق می شود که سلسله مراتب آن در آموزش و پرورش و دانشگاه وجود دارد.

وی با بیان اینکه هر جامعه‎ای برای رسیدن به توسعه باید به آموزش و پرورش توجه کند، گفت: معلم بیشترین تأثیرگذاری را در این زمینه دارد.

صفایی با اشاره به اینکه ما باید از هزینه‎های دیگر بزنیم و به آموزش تزریق کنیم، افزود: راهی نداریم به جز اینکه به آموزش و پرورش توجه کنیم.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش است که نظام اجتماعی را متحول می‎کند، خاطرنشان کرد: به لحاظ تغییر و تحولات ما نیاز به یک آموزش و پرورش پویا داریم.

صفایی با اشاره به نقش معلمان در ایجاد بستر پویا تصریح کرد: این معلمان هستند که می توانند دانش آموزان را در این مسیر ترغیب و تشویق کنند.

وی از انعقاد قرارداد علمی ـ پژوهشی بین دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این قرارداد در حال تحقق است.

رییس دانشگاه پیام نور همدان با بیان اینکه حاصل این همایش ایجاد راهکار و فضای مناسب است خاطرنشان کرد: امید است که بتوانیم تمام دیدگاه‎ها را به کار ببندیم.

عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور همدان نیز اظهار کرد: معلمی رسالت انبیاست و شغلی قابل ستایش است.

نصرالله عرفانی با بیان اینکه حرفه‎ای شدن در امر تعلیم، یعنی کسب استانداردهای معلمی؛ افزود: این همایش نگاهی نو و گامی کوچک در توجه به شأن و مقام معلم است.

وی با اشاره به محورهای ۱۲ گانه همایش امسال گفت: حدود ۱۲۸ مقاله از طریق سامانه دریافت شده که ۲۰ به عنوان سخنران انتخاب شد.

عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور همدان با اشاره به اینکه ۴۷ مقاله به عنوان پوستر به نمایش گذاشته می شود، افزود: ۲۹ چکیده مقاله پذیرفته شده و در قالب سی دی در اختیار افراد قرار گرفته است.

وی ۳۲ مقاله را مورد قبول دانست و خاطرنشان کرد: در حاشیه همایش نیز نمایشگاه کتاب‎های تخصصی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/۸۹۰۴۷/ت۴۰ http://fna.

ir/LND9ZF نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – آموزش و پرورش – پیام نور همدان – دانشگاه – پیام نور – آموزش – پیام – همدان – علمی – تفاهمنامه – معلم – توسعه – همایش – معلمان – اسلام – قرارداد – اجتماعی – صفی الله صفایی – تغییر و تحولات – نظام – اسلامی – رفاه اجتماعی – دانش آموزان – نظام اسلامی – حکومت – معلمی – صورت – کشور – نصرالله – راهکار

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn34887526/%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%B9%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%87%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.