زمان اجرای نمایش های بخش خیابانی جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان اعلام شد

ایرنا – قائم مقام ستاد برگزاری دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان زمان اجرای نمایش های بخش خیابانی این جشنواره را اعلام کرد.

– مجتبی رضازاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: نمایشنامه نمیکت کاری از اصفهان به کارگردانی شیوا امینی و نویسندگی جلال مشتاقیان دوشنبه صبح در مدرسه های سطح شهر کاشان و ساعت ۱۶ نیز در میدان ۱۵ خرداد اجرا می شود.

وی افزود: در روز سه شنبه بیست و سوم آذر نمایش زباله های رنگی کاری از اهواز، صبح در مدارس کاشان و ساعت ۱۶ در میدان ۱۵ خرداد این شهر به نمایش در می آید.

وی خاطرنشان کرد: کارگردان این نمایشنامه محمد رادفر و نویسنده آن هم مصطفی بوعنار است.

رضازاده گفت: نمایشنامه زیرپوست جنگ کاری از اهواز به نویسندگی مصطفی بوعنار و کارگردانی مجید گراوندیان ظهر چهارشنبه بیست وچهارم آذر در دانشگاه فدک و عصر آن روز در مرکز توانتخبشی جانبازان به روی صحنه می رود.

به گفته وی ساعت ۱۲:۳۰ پنجشنبه بیست و پنجم آذر نمایش خط قرمز اثری از کرج به نویسندگی و کارگردانی فرامز قلیچ خانی در سالن باشگاه تختی و عصر همان روز در میدان ۱۵ خراداد اجرا می شود.

وی همچنین افزود: نمایشنامه میلاد نور کاری از خرمشهر به کارگردانی آمنه پورحسینی و نویسندگی عبدالعظیم تعلبی ساعت ۱۳ روز جمعه بیست و ششم آذر در محل بازار روز کاشان و عصر نیز در ورزشگاه ناجی آباد به اجرا در می آید.

قائم مقام ستاد برگزاری دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان گفت: نمایشنامه تریبون شهروندی کاری از تفرش به کارگردانی و نویسندگی مهسی افتحی نیز ساعت ۱۳ روز شنبه بیست و هفتم آذر در میدان ۱۵ خرداد و شامگاه همین روز در مسکن مهر این شهر اجرا می شود.

وی با بیان اینکه در روز یکشنبه بیست و هشتم آذر دو نمایشنامه اجرا می شود، گفت: نان سنگک با ریحون تازه اثری از ملایر به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی ساعت ۱۳ دانشگاه پیام نور و شب در فرهنگسرای مهر و یک معرکه کاری از تفرش به کارگردانی و نویسندگی میثم سرآبادانی ساعت ۱۳ در باشگاه تختی و ساعت ۱۶ در میدان ۱۵ خرداد به نمایش در می آید.

رضازاده همچنین یادآور شد: نمایشنامه موافق خوان کاری از ملایر به کارگردانی و نویسندگی پژمان شاهوردی ساعت ۱۶ روز دوشنبه در باشگاه تختی و ساعت ۱۶ در میدان ۱۵ خرداد به روی صحنه می رود و نمایش شمارش معکوس اثری از اراک به نویسندگی و کارگرانی محمد محسنی نیز در ظهر همین روز در دانشگاه پیام و و شب قبل از مراسم اختتامیه در دانشگاه کاشان اجرا می شود.

در دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان در مجموع ۲۵ اثر به نمایش گذاشته می شود، از این تعداد ۱۰ اثر خیابانی و بقیه صحنه ای هستند.

از بین ۲۸۸ اثری که به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان رسیده، ۸۵ متن در حوزه نمایشنامه خیابانی و ۲۰۳ اثر هم در بخش نمایشنامه صحنه ای است.

دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان از ۲۲ تا ۲۹ آذر امسال همزمان با بزرگداشت هفته وحدت در برگزار می شود.

کلید واژه ها: نمایش – کارگردان – کاشان – ساعت – جشنواره – شنبه – دانشگاه – خرداد – رضازاده – تئاتر – دانشگاه پیام نور – خیابانی – مراسم اختتامیه – دوشنبه – یکشنبه – مصطفی – اهواز – ایرنا – ملایر – عبدالعظیم – پیام – تفرش – اختتامیه – جانبازان – محمد – چهارشنبه – مسکن مهر – پیام نور – نویسنده – ورزشگاه

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35000390/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%87%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.