مراسم بزرگداشت شهدای دانشجو در اردکان برگزار می شود

مراسم بزرگداشت شهدای دانشجو با همکاری بسیج دانشجویی شهرستان و با سخنرانی جانباز و آزاده سرافراز سید ناصر حسینی پور، نویسنده کتاب «پایی که جاماند» ۱۷ آذرماه در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور اردکان برگزار می شود.

– مراسم بزرگداشت شهدای دانشجو با همکاری بسیج دانشجویی شهرستان و با سخنرانی جانباز و آزاده سرافراز سید ناصر حسینی پور، نویسنده کتاب پایی که جاماند ۱۷ آذرماه در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور اردکان برگزار می شود.

اخبار دانشگاهی را از کانال اخبار دانشگاهی SNN.

ir” دنبال کنید به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مراسم بزرگداشت شهدای دانشجو با تلاش مراکز آموزش عالی شهرستان اردکان و همکاری بسیج دانشجویی شهرستان و با سخنرانی جانباز و آزاده سرافراز سید ناصر حسینی پور، نویسنده کتاب “پایی که جاماند”؛ روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه از ساعت۱۷:۳۰ در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور اردکان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است پایی که جاماند کتابی است از یادداشت های روزانه سید ناصر حسینی پور از زندان های مخفی عراق که مقام معظم رهبری در باره این کتاب چنین مرقوم داشته اند: بسمه تعالی تا کنون هیچ کتابی نخوانده و هیچ سخنی نشنیده ام که صحنه های اسارت مردان ما را در چنگال نامردمان بعثی عراق را، آنچنان که در این کتاب است به تصویر کشیده باشد.

این یک روایت استثنایی از حوادث تکان دهنده ای است که از سویی صبر و پایداری و عظمت روحی جوانمردان ما را، و از سویی دیگر پستی و خباثت و قساوت نظامیان و گماشتگان صدام را، جزء به جزء و کلمه به کلمه در برابر چشم و دل خواننده می گذارد و او را مبهوت می کند.

احساس خواننده از یک سو شگفتی و تحسین و احساس عزت است، و از سویی دیگر غم و خشم و نفرت.

… درود و سلام به خانواده های مجاهد و مقاوم حسینی.

دوم شهریور۹۱ سیدعلی خامنه ای
کلید واژه ها: مراسم بزرگداشت – دانشجو – دانشگاه پیام نور – دانشگاه – بسیج دانشجویی – اردکان – برگزار – کتاب – حسینی – دانشجویی – پیام نور – سرافراز – نویسنده – سخنرانی – مراسم – جانباز – تئاتر – مقام معظم رهبری – خواننده – سالن – پیام – بسیج – اخبار – احساس – مردان – چهارشنبه – عراق – خبرگزاری – عالی – پایداری

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn34904873/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.