۱۶ آذر یادآور خودباوری دانشجویان کشور

رییس دانشگاه پیام نور در پیامی فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت.

– اخبار دانشگاهی را از کانال اخبار دانشگاهی SNN.

ir” دنبال کنید به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، رستمی ابوسعیدی رییس دانشگاه پیام نور در پیامی فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت.

در متن پیام رستمی ابوسعیدی آمده است: ۱۶ آذر یادآور رسالت آزادگی و خودباوری دانشجویانی است که در برهه های حساس انقلاب و در سنگر علم و دانش با نثار خون خود، پرچم دار آزادی اندیشه و استقلال کشور شده و با از خودگذشتگی و ایثار، اعتلای امروز ایران را رقم زدند.

در ادامه این پیام آمده است: خدا را شاکریم که تا امروز، دانشگاهیان و دانشجویان در راستای این رسالت بزرگ با پایبندی به آرمان ها و ارزش ها در راه سرافرازی کشور در تمامی عرصه ها گام برداشته و بسترهای بالندگی و پیشرفت را فراهم آورده اند.

رستمی ابوسعیدی در این پیام عنوان کرد: بدون شک نقش آفرینی و حماسه سازی دانشجویان دیروز و اهتمام ویژه دانشجویان امروز در سنگر علم و دانش، تضمین کننده استقلال، آزادگی و تعالی کشور بوده و امید است بتوانیم با پیشرفت چشمگیر در عرصه های علمی و پژوهشی و فتح قله های رفیع دانش، این استقلال را تداوم بخشیم.

رییس دانشگاه پیام نور در این پیام ادامه داد: اینجانب به نوبه خود، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، این روز بزرگ را به تمامی دانشگاهیان و دانشجویان عزیز تبریک عرض کرده و موفقیت روزافزون ایران اسلامی را آرزومندم.

کلید واژه ها: دانشجو – دانشگاه – دانشجویان – دانشگاه پیام نور – پیام – پیام نور – استقلال – کشور – امروز – پیشرفت – اخبار – ایران – خبرگزاری – بزرگ – امید – اندیشه – موفقیت – اسلامی – آزادی – آرمان – گزارش – حماسه – پرچم – علمی

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn34909363/%D8%A2%D8%B0%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.