با هدف ارائه محتوای درسی به دانشجویان رسانه تعاملی دانشگاه پیام نور و صندوق رفاه دانشجویان رونمایی و راه اندازی شد

با حضور وزیر علوم رسانه تعاملی دانشگاه پیام نور، صندوق رفاه دانشجویان و شرکت به سیما با هدف ارائه محتوای درسی به دانشجویان و با شعار مدیریت زمان و محتوا، – رسانه تعاملی دانشگاه پیام نور و صندوق رفاه دانشجویان رونمایی و راه اندازی شد با حضور وزیر علوم رسانه تعاملی دانشگاه پیام نور، صندوق رفاه دانشجویان و شرکت به سیما با هدف ارائه محتوای درسی به دانشجویان و با شعار مدیریت زمان و محتوا، عدالت آموزشی و سهولت دسترسی در دانشگاه پیام نور رونمایی و راه اندازی شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه “، با حضور محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، رسانه تعاملی که با همکاری دانشگاه پیام نور، صندوق رفاه دانشجویان و شرکت به سیما تولید شده بود رونمایی شد.

این رسانه تعاملی با هدف ارائه محتوای درسی به دانشجویان و با شعار مدیریت زمان و محتوا، عدالت آموزشی و سهولت دسترسی در این دانشگاه راه اندازی شده و تاکنون ۴ هزار محتوا برای این تلویزیون آماده شده و تولید محتوای تصویری برای دروس پرمخاطب ارائه کلیه رشته ها به صورت رسانه ای و برگزاری دوره های تخصصی و آزاد از برنامه های این رسانه است.

فرهادی در این مراسم با تأکید بر تعامل با بخش خصوصی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی به منظور به بار نشاندن ایده های خلاق، از تلاش های دانشگاه پیام نور که توانسته با همکاری صندوق رفاه دانشجویان و شرکت به سیما، با راه اندازی تلویزیون تعاملی در جهت ارائه خدمات نوین آموزشی گام مؤثری بردارد، تقدیر کرد.

وی در این مراسم با اشاره به این که دانشگاه نسل سوم، دانشگاه کارآفرین است، اظهار داشت : نیاز دانشگاه های امروز، ورود به عرصه تجاری سازی با یافته های علمی است و این مهم بدون همکاری بخش خصوصی محقق نخواهد شد.

وی افزود: مهم ترین ویژگی دانشگاه پیام نور، شیوه آموزش تلفیقی در ارائه خدمات نیمه حضوری و بهره گیری از روش های نوین آموزشی است.

فرهادی اذعان داشت: اعتقاد ما بر این است که دانشگاه پیام نور با تکیه بر مأموریت خود یعنی آموزش از راه دور و نیمه حضوری، نباید هیچ محدودیتی در جذب دانشجو داشته باشد و حتی می تواند علاوه بر آموزش های آکادمیک، به آموزش های عالی آزاد و مهارتی برای اقشار مختلف، چه در داخل و چه خارج از کشور روی بیاورد.

وی در ادامه گفت: دانشگاه پیام نور پس از راه اندازی تلویزیون تعاملی با توجه به گستردگی شعبه ها در سراسر دنیا، بویژه در کشورهای اسلامی می تواند در تحقق یکی از اهداف اساسی وزارت علوم که تعامل با دانشگاه های مؤثر دنیا و جذب دانشجوی خارجی می باشد، گام مهمی بر دارد.

وزیر علوم با تأکید بر این که دانشگاه پیام نور با توجه به امکانات ویژه در امر آموزش از راه دور می بایست متولی حوزه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی در کشور باشد، تصریح کرد: بهره مندی از روش های نوین با حضور بخش خصوصی، بازار گسترده ای را در زمینه تولید محتوا و ارزش افزوده ایجاد کرده است و امید است این دانشگاه با تکیه بر ظرفیت های خود، ضمن ارائه خدمت به جامعه دانشگاهی کشور، شرایط را برای ارتقاء کارکنان سایر دستگاه ها فراهم آورد و بیش از پیش در راستای بهبود فرهنگ عمومی جامعه نقش آفرینی کند.

گفتنی است تلویزیون تعاملی دانشگاه پیام نور با حضور وزیر علوم، معاونان این وزارت، رییس دانشگاه پیام نور، رییس صندوق رفاه دانشجویان، معاونان صندوق رفاه دانشجویان و دست اندرکاران این پروژه در محل سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور افتتاح شد.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/CVTW1S نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – صندوق رفاه دانشجویان – دانشگاه – دانشجویان – پیام نور – دانشجو – پیام – رسانه – آموزش – مدیریت زمان – صندوق – رونمایی – وزیر علوم – تلویزیون – رفاه – فرهادی – مدیریت – علوم – سیما – فرهادی وزیر علوم – کشورهای اسلامی – اقتصاد مقاومتی – وزیر – فرهادی وزیر – محمد فرهادی – مراسم – تولید – وزارت علوم – از راه دور – کارآفرین

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35157426/%D9%87%D8%AF%D9%81-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.