تا ملت زنده است، انقلاب اسلامی مصادره شدنی نیست

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی اعلام کرد: تا ملت زنده است، انقلاب اسلامی مصادره شدنی نیست.

– اخبار دانشگاهی را از کانال اخبار دانشگاهی SNN.

ir” دنبال کنید به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی اعلام کرد: تا ملت زنده است، انقلاب اسلامی مصادره شدنی نیست.

در بخشی از این بیانیه آمده است: نهم دی ماه روز تجدید بیعت تاریخی مردم متدین و بصیر ایران با ولایت، امام و ارزش های اصیل انقلاب اسلامی بود که به همه فتنه گران و دشمنان نشان داد که پیوند ملت با آرمان های امام، شهدا، انقلاب و ولایت، پیوندی عمیق و ناگسستنی است و عشق و ارادت مردم به رهبر و مقتدایشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) عمیق و ریشه در اعتقادات دینی دارد و این چنین بود که امواج این دریای عظیم و طوفانی ملت، طومار بی حرمتی ها و فتنه ها را در هم پیچید و تمامی توطئه ها و ترفندهای چندین ساله دشمنان انقلاب و نظام را خنثی کرد و همانند یک رفراندوم سراسری، مهر باطلی بر تمام تبلیغات بیگانگان زد.

مردم در ۹ دی ماه سال ۸۸ در یک حضور به یاد ماندنی خواسته و اعتقادات خود را یک بار دیگر بیان کردند و از یک امتحان بسیار دشوار سربلندانه بیرون آمدند، اما باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه ای دست از دشمنی برنخواهند داشت، لذا باید با بصیرت و درک انقلابی حوادث و اتفاقات و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری ،کشتی نجات ملت ها را با گذر از طوفان ها و موج های خطرناک به ناخدای اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم (عج) بسپاریم.

و اما سخنی با مزدوران و فتنه گران امروزی و حامیان آنها که به عناوین مختلف سعی در تزلزل در نیت پاک و اراده آهنین این ملت شریف دارند و عزت و شرف آنان را نشانه رفته اند: از تاریخ عبرت گیرید که عبرت آموزی از وقایع و حوادث یکی از ویژگی های انسان های آگاه است.

و بدانید که ملت همیشه در صحنه ایران آماده بر پایی حماسه هایی هر چه با شکوه تراند که تاریخ این کشور سرشار از این حماسه ها است.

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل ضمن گرامی داشتن سالروز فرا رسیدن حماسه ۹ دی، به دشمنان داخلی و خارجی این نظام الهی اعلام می دارد: ۱- ولایت فقیه، رکن اصلی انقلاب واستقلال و بالندگی ایران است و تا آخرین نفس از حریم ولایت دفاع خواهیم کرد.

۲- تا ملت ایران زنده است، انقلاب اسلامی ایران مصادره شدنی نیست.

۳- اگر دشمن در برابر دین ما بایستد، در برابر تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد.

۴- ما به این جمله امام راحل(ره) که فرمودند: ((پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد)) معتقد و پایبند هستیم و براساس آن حرکت خواهیم کرد.

ما بسیجیان دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با تأسی از فرامین مقام عظمای ولایت و با پیش رو قرار دادن منویات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، اینک در سالروز این حماسه جاوید عاشورایی، بر حفظ و پاسداشت مستمر ارزش های نظام مقدس کشورمان تأکید می کنیم و شاخص ایمان، بصیرت افزایی و تکلیف گرایی را به عنوان شاخص های اصلی، فرارویمان قرار می دهیم و فریاد می زنیم که ۹ دی را، نه فقط برای خاموش کردن فتنه ای به یاد می آوریم، بلکه به عنوان تصویر تمام رخ پیوند بین ولایت و مردم، به جهانیان، تمام قد بر دست خواهیم گرفت و نشان خواهیم داد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل ۰۹/ ۱۰/۱۳۹۵
کلید واژه ها: انقلاب اسلامی – دانشگاه پیام نور – دانشگاه – بسیج دانشجویی – اسلامی – ایران – ولایت – دانشجویی – پیام نور – بیانیه – اردبیل – فتنه گران – زنده – حماسه – تاریخ – بسیج – پیام – نظام – امام – به یاد ماندنی – مردم – اخبار – حوادث – طوفان – خبرگزاری – بیگانگان – رهبر – نشان – آیت الله – تبلیغات

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35253777/%D9%85%D9%84%D8%AA-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.