تبعیت از ولایت فقیه دژ مستحکم در مقابل فتنه ۸۸ بود/ زنده نگه داشتن انقلاب مهم ترین دستاورد ۹ دی است

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نورسراوان گفت: تبعیت از ولایت فقیه، همدلی و وحدت کلمه دژ مستحکمی در برابر فتنه ۸۸ بود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازضمن محکوم کردن فتنه ۸۸ اذعان داشت: در روز نهم دی ماه تبعیت از ولایت فقیه ، همدلی و وحدت کلمه دژ مستحکمی در برابر فتنه ۸۸ و توطئه های شوم دشمنان جمهوری اسلامی ایران بود.

وی در ادامه نیاز مهم جامعه امروز را بصیرت افزایی عنوان کرد و افزود: شخص بصیر فردی است که حق را از باطل تشخیص دهد زیرا امروز دشممن با ترفند های متفاوت در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ماهواره ها کشور را هدف قرار داده است.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور سراوان خاطر نشان کرد: با آگاهی با مقابل هجمه های دشمن ایستادگی کنیم زیرا یکی از حساسیت های استعمار و استکبار به ویژه امریکای صیهونیست و طراح فساد در جهان، این است که مانع پیشرفت کشورهای انقلابی شوند و این حساسیت نسبت به ایران بیشتر است.

حجت السلام و المسلمین کریمی گفت: امروز افرادی در این کشور می توانند رشد کنند که دارای بصیرت کافی باشند و جلوی نفوذ دشمن را در کشور بگیرند.

وی با بیان اینکه قشر جوان باید نسبت به مسائل انقلاب حساس باشند، اظهار داشت: مردم با آگاهی و بصیرت مقام معظم رهبری به صورت خودجوش وارد صحنه شدند و مقابل فتنه ۸۸ ایستادند.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور سراوان زنده نگاه داشتن انقلاب را مهم ترین دستاورد نهم دی ماه ۸۸ عنوان کرد و گفت: فتنه گران در آن زمان پرچم عزاداران حسینی را به آتش کشیدند و اصل دین را مورد هدف قرار داده بودند که مردم با بصیرت کافی احساس مسئولیت کردند و مقابل آنان ایستادند.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی با توجه به گستردگی هجمه های دشمن در فضای مجازی، خاطر نشان کرد: قشر دانشجو و جوان کشور باید هوشیار باشند و از این فرصت استفاده کنند و در فضای مجازی فعالیت خود را در راستای ولایت فقیه، انقلاب و دین آغاز کنند.

کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – ولایت فقیه – فضای مجازی – پیام نور – دانشگاه – کشور – رهبری – ولایت – سراوان – فقیه – مجازی – امروز – شبکه های اجتماعی – مقام معظم رهبری – دستاورد – احساس مسئولیت – جمهوری اسلامی – پیام – حساسیت – نهم دی – ایران – کریمی – فتنه گران – نشان – زنده – جوان – وحدت – مردم – اجتماعی – ماهواره

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35253653/%D8%AA%D8%A8%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%82%DB%8C%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%AD%DA%A9%D9%85-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%81%D8%AA%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%86%DA%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.