دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار کرد:

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، سومین کنفرانس بین المللی مهندسی دانش بنیان و نوآوری در زمینه های مهندسی مکاترونیک، برق و کامپیوتر در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار شد .

در مراسم افتتاحیه این کنفرانس بین المللی، دکتر جمشیدی رییس دانشگاه پیام نور استان تهران با بیان این که دانشگاه پیام نور استان تهران جزء بزرگترین دانشگاه های کشور می باشد که بیش از ۷۰ هزار دانشجو و ۴۰۰ عضو هیئت علمی دارد افزود: آرزو و برنامه ما، رقابت کیفیت آموزشی دانشگاه ها بر مبنای دانش است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نافع بودن دانش و پژوهش ها، همه اساتید و دانشجویان را به کاربردی و سودمند بودن کارهای علمی برای کشور دعوت نمود.

دکتر جمشیدی با یادآوری اقتصاد مقاومتی و تاثیر شرکت های دانش بنیان بر آن ، گفت: اولین مرکز رشد در دانشگاه پیام نور تاسیس شده و در کنار آن شرکت های دانش بنیان بوجود خواهد آمد. وی ابراز امیدواری کرد: این مراکز علمی و صنعتی و این قبیل همایش ها، کشور را به سمت مستقل شدن بیشتر سوق دهد تا شاهد شتاب حرکت علمی کشور و بهره برداری بیشتر از تلاش های علمی محققان و پژوهشگران باشیم.

در این کنفراس دکتر وحیدی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علم و صنعت واحد نور استان مازندران و پرفسور عبدالله زاده بارفروش به عنوان سخنرانان اصلی، سخنانی ایراد کردند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.