دکتر اکبری در بازدید از دانشگاه پیام نور مرکز بم:

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اکبری ، قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور طی بازدید از مرکز بم ، پروژه احداث مجموعه نخلستان و باغ مرکبات را به منظور ایجاد فضای سبز در راستای اقتصاد مقاومتی کلنگ زنی کرد.
دکتر اکبری ضمن بیان اینکه این پروژه برای نخستین بار در دانشگاه پیام نور مرکز بم اجرا شده است افزود: این پروژه می تواند الگویی برای سایر استان ها متناسب با شرایط آب و هوایی هر منطقه باشد و امیدوارم که با اجرای این طرح و سایر طرح های در دست تکمیل و زیباسازی مرکز فوق ، دانشگاه پیام نور به برجسته ترین مرکز دانشگاهی شهرستان بم مبدل شود.
قائم مقام دانشگاه در این سفر ، ضمن اعلام رضایت از پیشرفت پروژه های در حال انجام ، قول مساعد و حمایت همه جانبه خود را در جهت اجرا و تکمیل پروژه های سطح استان اعلام نمود.
لازم بذکر است ، قرارداد ایجاد و نگهداری این پروژه با شرکت کشاورزی بم عقد گردید که طی مفاد این قرارداد ، شرکت مذکور متهد شد ضمن دریافت حداقل سود ، حداقل ۱۰ ساعت مشاوره رایگان در هفته برای این منظور اختصاص دهد.
آقای دکتر ضیاء ، خیر بمی نیز در این دیدار ، انواع اصله درخت های خرما از مرغوب ترین نوع را جهت ایجاد نخلستان به دانشگاه پیام نور مرکز بم اهداء نمود.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.