عضو شورای کارآفرینی دانشگاه پیام نور:

.

باهمکاری دانشگاه پیام نور استهبان نخستین رویداد کارآفرینی (استارتاپ ویکند) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در مراسم افتتاحیه استارتاپ ویکند کوچک‌زاده رئیس پیام نور مرکز استهبان و عضو شورای کار آفرینی دانشگاه پیام نور کشور با معرفی استارتاپ و اهداف آن با ارائه آمار و ارقام به بررسی رشد بیکاری و مسئله اشتغال پرداخت و نقش کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را موثر دانست.
وی جایگاه استارت اپ به عنوان یک فعالیت کارآفرینانه تیمی در ایجاد اشتغال و تقویت کار گروهی را تشریح کرد و افزود: به دلیل پتانسیل بالا و شرایط خاص شهرستان همچون وجود چندین مرکز آموزشی و علمی و دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی با تنوع و تعدد رشته‌ها ی مختلف تحصیلی در مقاطع کار‌شناسی وتحصیلات تکمیلی برگزاری این رویداد بزرگ برای اولین باردر شهرستان یکی از تجربه‌های موفق و به یاد ماندنی را رقم خواهد زد.
در مراسم اختتامیه نیز که پس از ۵۴ ساعت تلاش و رقابت تیم های شرکت کننده برگزار شد، به استناد رای هیات داوران از بین۱۳۰ تیم شرکت کننده با ایده های مختلف، چهار تیم برگزیده و چهار تیم شایسته تقدیرشدند که با اهدای لوح و جوایز از این تیم ها قدردانی به عمل آمد.
همچنین از تعداد ایده‌های ارائه شده در این رویداد کار افرینی سه ایده سهم دانشجویان دانشگاه پیام نورمرکز استهبان بود که از این بین، ایده ی آقای جابر صحراگرد دانشجوی رشته صنایع غذائی در رابطه با بسته بندی مواد غذائی وبه خصوص انجیر به عنوان برگزیده و شایسته تقدیر معرفی شد.
گفتنی است این نشست به منظور ایجاد انگیزه و خلق نوآوری و خلاقیت در جوانان و حمایت از آنان در ارائه طرح‌ها و ایده‌ها و ارزیابی بازار در راستای دستیابی به اشتغال و توسعهی کار آفرینی وبا همکاری مراکز علمی و آموزشی و دیگر ادارات، ارگان‌ها و سازمانهای شهرستان نخستین رویداد بزرگ کارآفرینی درشهرستان استهبان برگزار شد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.