فرمانده سپاه استان سمنان خبر داد آمادگی ۱۰ دستگاه اجرایی سمنان برای همکاری در اردوهای جهادی/ دانشگاه پیام نور در اردوهای جهادی فعال عمل کرده است

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اعلام آمادگی ۱۰ دستگاه اجرایی استان سمنان برای حضور مستقیم در اردوهای جهادی خبر داد و گفت: – آمادگی ۱۰ دستگاه اجرایی سمنان برای همکاری در اردوهای جهادی/ دانشگاه پیام نور در اردوهای جهادی فعال عمل کرده است فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اعلام آمادگی ۱۰ دستگاه اجرایی استان سمنان برای حضور مستقیم در اردوهای جهادی خبر داد و گفت: دانشگاه پیام نور در زمینه برگزاری اردوهای جهادی فعال و استانی عمل کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری فارس” استان سمنان، سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی از اردوهای طرح هجرت ۳ که در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد، اظهار کرد: استان سمنان با توجه به شاخص های فراوان جزو استان های برتر در زمینه های مختلف است.

وی افزود: محرومیت هایی وجود دارد که امکان رفعش وجود دارد و برخی از این مشکلات الزاماً نیاز به منابع مالی ندارد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان کرد: اردوهای جهادی در قالب مدت زمان یک روزه، سه روزه، هفت روزه و ۱۰ روزه برگزار می شود.

شاهچراغی بیان کرد: محور اصلی این اردوهای جهادی با حضور دانشجویان انجام می شود، چون زمان حضورشان در مناطق محروم طولانی تر است و پس از بررسی هایی که از حضور این گروه جهادی انجام می شود؛ رضایت مردم از آن ها همچنان باقی و جاری است.

وی با بیان اینکه خیلی از مسائل و مشکلات موجود قابل برطرف شدن است، اظهار کرد: کار جهادگران در اردوهای جهادی تکمیل کننده خدمات خدمتگزاران نظام است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه همیاری ها و همکاری ها بهتر از سال گذشته بوده است، بیان کرد: برخی از کارها وظیفه نهادهای حکومتی و اداری است که به آن ها به عنوان یک مأموریت محول می شود و برخی از کارها هم با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی و همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی در حال انجام است.

شاهچراغی ادامه داد: اگر این همکاری ها و مشارکت مسؤولان ادارات با گروه های جهادی بیش از پیش شود؛ بدون شک نتایج بهتری نیز حاصل و مشکلات به راحتی در مناطق محروم شهری و روستایی حل وفصل می شود.

وی افزود: در اردوهای جهادی الزامی برای اینکه افراد حاضر در گروه های اعزامی، بسیجی باشند، وجود ندارد و هر یک از دانشجویان می توانند برای حضور اقدام کنند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در زمینه برگزاری اردوهای جهادی فعال و استانی عمل کرده است، گفت: نسبت به برخی دانشگاه های دیگر دانشگاه پیام نور با توجه به اینکه محدودیت هایش بیشتر است؛ اما بهتر عمل کرده و درحالی که انتظار ما از دیگر دانشگاه ها بیشتر از این است.

شاهچراغی ضمن قدردانی از زحمات فرمانداران در زمینه برگزاری اردوهای جهادی گفت: هماهنگی با دهیاری ها و بخشداری ها برای انجام یک کار جهادی باید از قبل انجام شود تا تمهیدات لازم نیز اندیشیده شود و اگر این هماهنگی باشد، بعید است که دهیاران یا بخشداران مشارکت نداشته باشند.

وی گفت: هر چه هماهنگی بیشتر باشد، نفرات بیشتری در کارها مشارکت خواهند داشت و بدون شک اثرگذاری کارها با هماهنگی و نیروی انسانی و در اختیار گذاشتن امکانات بهتر و بیشتر خواهد بود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اعلام آمادگی ۱۰ دستگاه اجرایی استان سمنان برای حضور مستقیم در اردوهای جهادی خبر داد و گفت: این ادارات همکاری خود را در زمینه اعزام گروه های تخصصی در مناطق محروم اعلام کرده اند.

شاهچراغی با اشاره به قوام ساختاری برخی از گروه های جهادی در استان سمنان خاطرنشان کرد: گروه های جهادی موجود در استان علاوه بر مناطق محروم روستایی و شهری در استان به خارج از استان نیز از جمله خراسان شمالی، کرمانشاه، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان اعزام شده اند.

وی بیان کرد: برپایی چنین جلساتی فرصتی برای همراهی و هماهنگی بیشتر و رفع نگرانی مردم و برطرف شدن مشکلات مناطق محروم است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۷/و http://fna.

ir/3FOTQM نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: اردوهای جهادی – فرمانده سپاه – استان – سمنان – دانشگاه پیام نور – برگزار – محمد – سپاه – پیام نور – دانشگاه – دانشجویان – مشکلات – محروم – پیام – مدیریت بحران – مناطق – گروه جهادی – هایی – خبرگزاری – روستایی – خبرنگار – محرومیت – مدیریت – فرهنگی – طولانی – اداری – سردار – امروز – گزارش – وظیفه

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn35208170/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B3%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.