اقدام تروریستی در حرم نشان از آن دارد که دشمن از قبر رهبر فقید ما هم واهمه دارد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سمنان با صدور بیانیه ای پیرو حوادث تروریستی تهران اعلام کرد: این عملیات ناموفق در حرم امام خمینی(ره) نشان از آن دارد که دشمن از قبر رهبر فقید ما هم واهمه دارد؛ – درست شبیه قبر جدش امام حسین علیه السلام که بارها توسط طاغوت های زمانه با خاک یکسان شد.

اخبار دانشگاهی را از کانال اخبار دانشگاهی SNN.

ir” دنبال کنید به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سمنان با صدور بیانیه ای پیرو حوادث تروریستی تهران اعلام کرد: این عملیات ناموفق در حرم امام خمینی(ره) نشان از آن دارد که دشمن از قبر رهبر فقید ما هم واهمه دارد؛ درست شبیه قبر جدش امام حسین علیه السلام که بارها توسط طاغوت های زمانه با خاک یکسان شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: بسم الله القاصم الجبارین حضور تروریست ها در ایران دور از ذهن و غریبه نیست.

سالهای دهه شصت منافقین چه خون ها که نریختند از مردم کوچه بازار تا مقامات بلندپایه لشکری و کشوری.

حضور داعش هم دور از نظر نبود وقتی کشورهای همسایه ما با آنها دست و پنجه نرم می کردند.

وقتی کم کاری از سمت ماست که با کم کردن بودجه نظامی سپاه، جلوی اعزام به سوریه و عراق رابگیریم یا کم کنیم بعید نیست داعش خودش را به قلب تهران برساند! جنگ در کشور همسایه جنگ در کشور ماست.

بر همه چیز تاثیر می گذارد.

از آلودگی زیست محیطی تا ناامنی و اقتصاد.

این عملیات ناموفق در حرم امام خمینی(ره) نشان از آن دارد که دشمن از قبر رهبر فقید ما هم واهمه دارد؛ درست شبیه قبر جدش امام حسین علیه السلام که بارها توسط طاغوت های زمانه با خاک یکسان شد.

مجلس خانه ملت است و باز هم مثل همیشه ملت و پاسدار جان برکف گرفته تا از دماغ هیچ نماینده ای خونی برزمین نریزد!! کاش نمایندگان خانه ملت یادشان بماند برای این صندلی چه بهایی پرداخت شده است!! این که رهبر معظم انقلاب از این حادثه به ترقه بازی تعبیر می کنند، نشان از این دارد که ایشان روزهای آتش سنگین منافقین و صدام و کوموله را فراموش نکرده اند.

.

صلابت رهبری به مردم آرامش هدیه داد هرچند از رهبری که خود قربانی ترور منافقین است، جز این انتظار نمی رفت.

رهبر بزرگوار در حین سخنرانیشان درجمع دانشجویان متذکر شدند آتش به اختیار باشید، سوء تعبیر نشود به سرخود بودن و بی نظمی و.

ایشان اصرار به آمادگی دارند که اگر مسئولین درجایی کوتاهی کردند، بقیه طبق وظیفه عمل کنند.

امروز مثل دیروز، مثل دهه شصت، مثل همه روزهای انقلاب و جنگ همه مردم بخصوص بسیجی و پاسدار زنده اند و وظیفه خود را می دانند.

بسیجی دست در قبضه سلاح و چشم به دهان رهبرش دارد.

تاوان این حمله تروریستی را بازهم پاسداری غیور داد و نگذاشت تروریست ها وارد صحن مجلس بشوند.

کاش کمی قدر امنیت، تدبیر و حضور رهبری فرزانه و این نیروهای جان برکف را بدانیم.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور سمنان ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی، توقع داشتیم و داریم سازمان ها، نهادها، صداوسیما و مسئولین ذی ربط در محکوم کردن این عمل، شنیع تکانی به خود داده برای آرامش دل بازماندگان این حادثه لااقل گوشه تلویزیون را با نوار مشکی با دلهای آنها هماهنگ می کردند.

کاش دیشب، امشب یا فردا برج های بلند کشورمان که نماد اقتدارماست به رنگ سبز و سفید و سرخ دربیاید.

یادمان باشد دیشب پدر و مادرهایی آغوش به روی جنازه های فرزندشان گشودند و فرزندانی دور از جسم پدر پاسدارشان در خواب گونه آنها را بوسیدند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سمنان
کلید واژه ها: دانشگاه – رهبر – دانشگاه پیام نور – تروریست – امام حسین – بسیج دانشجویی – امام – منافقین – ترور – نشان – بیانیه – ناموفق – کشور – دانشجویی – تهران – پیام نور – رهبر معظم انقلاب – کشورهای همسایه – درست – بودجه نظامی – سمنان – حوادث – رهبری – شورای – اخبار – دانشجویان – خبرگزاری – پیام – مردم – داعش

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn37835469/%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D9%82%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D9%87%D9%85%D9%87

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.