تجلیل از قهرمانان برتر موتورسواری و اتومبیلرانی سال ۹۵ و رونمایی از طرح های جدید فدراسیون

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با مشارکت همراه اول و سامانه ۳۰۶۹ برای نخستین بار از قهرمانان برتر و سال و همچنین پبیشکسوتان خود طی مراسمی با شکوه تجلیل کرد.

– ورزش > ورزش های دیگر – همشهری آنلاین:فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با مشارکت همراه اول و سامانه ۳۰۶۹ برای نخستین بار از قهرمانان برتر و سال و همچنین پبیشکسوتان خود طی مراسمی با شکوه تجلیل کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازروابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این مراسم در سالن همایش های آزادگان پژوهشگاه صنعت نفت در جمع پرشور خانواده بزرگ این ورزش و در حضور معاونین محترم وزیر ورزش و جوانان و میهمانان دیگر از جمله رییس دانشگاه پیام نور و مسئولین وزارت صنایع برگزار شد.

پخش کلیپ هایی از طرح افزایش مهارت عمومی رانندگی، تاریخچه شکل گیری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و معرفی ۳۰۶۹ به عنوان سامانه رسمی فدراسیون همراه با کلیپ های شاد و مفرح برای حاضرین از جمله بخش های این مراسم بود.

صیدانلو، رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این مراسم گفت: از سال ۲۰۰۶ به بعد فدراسیون هیچ اعزامی نداشت، ولی امسال در چند رویداد بین المللی حاضر خواهیم شد و سعی خواهیم کرد به تدریج در زمره ورزش های مدال آور قرار بگیریم.

صیدانلو در ادامه صحبت هایش گریزی هم به مشکلات سخت افزاری این ورزش زد و گفت: متاسفانه از نزدیک به ده هزار پروژه ورزشی به بهره داری رسیده و نیمه تمام در کشور، یک پروژه هم به این ورزش تعلق ندارد و این فدراسیون فاقد یک پیست بین المللی استاندارد است.

امیدوارم با حضور سید علی آقازاده در معاونت توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش و جوانان و علاقه مندی دکتر سلطانی فر به این ورزش در برنامه ریزی جدید، ساخت پیست برای موتورسواری و اتومبیلرانی هم دیده شود.

هر چند روسای هیات های استانی ما در این زمینه بیکار ننشسته اند و هم اکنون در استان هایی مثل فارس و گیلان زمین هایی برای ایجاد پیست در نظر گرفته شده و حتی در برخی جاها کلنگ احداث هم زده شده است.

وی در خاتمه صحبت هایش از همه افرادی که در گذشته در این فدراسیون زحمت کشیده اند، تشکر و قدردانی کرد.

آقازاده، معاونت توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش و جوانان نیز ضمن تشکر از برگزاری چنین مراسمی و تقدیر از صیدانلو و حامی مالی فدراسیون در ابتدای صحبت های کوتاهش گفت : با موافقت وزیر محترم ورزش دو هکتار زمین به پیست فعلی آزادی اضافه خواهد شد که کارهای اجرایی اش تا یکی دو ماه دیگر نهایی خواهد شد.

( این قول معاون وزیر با تشویق یکی دو دقیقه ای حضار مواجه شد) و در پایان با حضور مسئولین حاضر در مراسم و فراخوان قهرمانان سال رشته های مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی که با معرفی نامزدها از سوی مجری و معرفی نهایی قهرمان برگزیده هر رشته به صورت کلیپی زیبا روی سن همراه بود، نفرات برتر پاداش و لوح تقدیر خود را دریافت داشتند.

کلید واژه ها: فدراسیون – اتومبیلرانی – موتورسواری – ورزش – ورزش و جوانان – وزارت ورزش و جوانان – مراسم – جمهوری اسلامی – قهرمانان – بین المللی – وزارت ورزش – جوانان – همراه اول – وزیر ورزش و جوانان – هایی – پیست – وزارت – دانشگاه پیام نور – استان – تجلیل – همراه – رییس فدراسیون – مالی – نخستین – جمهوری – برگزار – زمین – اسلامی – طرح های جدید – وزارت صنایع

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn37889418/%D8%AA%D8%AC%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.