مراسم رونمایی از کتاب فن قرائت و روش حفظ قرآن کریم برگزار شد

مراسم رونمایی از کتاب «فن قرائت و روش حفظ قرآن کریم» به قلم آقایان علیرضا پارسا و ولی الله مهدوی فر، در غرفه دانشگاه پیام نور واقع در بخش نمایشگاهی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.

– ، مراسم رونمایی از کتاب فن قرائت و روش حفظ قرآن کریم به قلم آقایان علیرضاپارسا و ولی الله مهدوی فر، در غرفه دانشگاه پیام نور واقع در بخش نمایشگاهی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نویسنده این کتاب و حجت الاسلام والمسلمین افتخاریان، مدیرکل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و رشید جعفرپور برگزار شد، مهدوی فر با اشاره به هدف نگارش این کتاب اظهار کرد: هدف این کتاب، تالیف کتابی جامع در حوزه روخوانی و روانخوانی، تجوید سطح ۱ و ۲، روش های حفظ قرآن کریم برای دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه بود.

وی ادامه داد: پیش از اقدام به چاپ این کتاب همه کسانی که می خواستند در حوزه های قرائت و حفظ قرآن وارد شوند، باید ۴ الی ۵ جلد کتاب در حوزه قرائت و کتاب های متعددی در خصوص روش های حفظ قرآن کریم خریداری می کردند.

ما آمدیم این ها را از تعدد در آوردیم و در یک کتاب تجمیع کردیم.

وی با اشاره به اینکه این کتاب در سرفصل دروس آموزشی رشته های علوم و معارف قرآن دانشگاه پیام نور قرار دارد، گفت: این کتاب قابل استفاده برای سطوح مختلف آموزش عالی است و دانشجویان در تمامی مقاطع؛ کارشناسی، ارشد و دکتری و همچنین عموم مردم که علاقه مند به حفظ و قرائت قرآن هستند می توانند از این کتاب به عنوان یک منبع استفاده کنند.

این کتاب توسط انتشارات دانشگاه پیام نور در ۲۰۰۰ نسخه به رشته طبع درآمده و با قیمت ۵ هزار تومان روانه بازار شده است.

کلید واژه ها: کتاب – دانشگاه پیام نور – نمایشگاه بین المللی قرآن کریم – قرآن – نمایشگاه بین المللی – دانشگاه – نمایشگاه – پیام نور – برگزار – رونمایی – مراسم – بین المللی – دانشجویان – پیام – مهدوی – مقام معظم رهبری – آموزش – رشته – نمایندگی – نویسنده – جعفرپور – دکتری – بازار – رهبری – علوم – عالی – طلاب – رشید – دفتر – قیمت

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn37755027/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.