نقش دانشگاه در ترویج فرهنگ وقف

رییس دانشگاه پیام نور مازندران گفت: دانشگاه ها می توانند یکی از مهم ترین مراکز تحقیقاتی ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف در جامعه باشند.

– از مازندران به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، اسدالله دیوسالار، در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: وقف از قداست و جایگاه مهمی برخوردار بوده و باید با طهارت به وقف پرداخته شود.

رییس دانشگاه پیام نور مازندران بر لزوم توجه به فرهنگ وقف در جامعه اشاره کرد و افزود: باید هرچه بیشتر به فرهنگ در جامعه و نزد آحاد مختلف مردم توجه شود تا همه از آثار و برکات آن برخوردار شوند.

دیوسالار وقف و اوقاف را یک نهاد مذهبی و دینی دانست و ادامه داد: دانشگاه ها می توانند یکی از مهم ترین مراکز تحقیقاتی ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف در جامعه باشند.

وی بیان کرد: دانشگاه پیام نور مرکز بهشهر یکی از دانشگاه های خاص استان مازندران به شمار می رود که از اراضی وقفی برخوردار بوده و در این راستا با اوقاف همکاری می کند.

کلید واژه ها: دانشگاه – مازندران – دانشگاه پیام نور – استان مازندران – فرهنگ – پیام نور – جامعه – اوقاف – استان – پیام – روابط عمومی – تبلیغ – اداره – دیدار – روابط – مردم

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn37934967/%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AC-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%88%D9%82%D9%81

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.