چرا آتش به اختیار؟

از وقتی که حضرت آقا به افسران جوان جنگ نرم فرمان آتش به اختیار دادند، توپخانه های دشمن شدیدا فعال شده و وانمود می کنند که این فرمان برای زدن و کشتن و تخریب است! اما حقیقت به روشنی روز است که در سال های اخیر، – کوتاهی های متولیان فرهنگی باعث دغدغه رهبری و مردم شده است.

اخبار دانشگاهی را از کانال اخبار دانشگاهی SNN.

ir” دنبال کنید گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، یادداشت دانشجویی؛* از وقتی که حضرت آقا به افسران جوان جنگ نرم فرمان آتش به اختیار دادند، توپخانه های دشمن شدیدا فعال شده و وانمود می کنند که این فرمان برای زدن و کشتن و تخریب است! اما حقیقت به روشنی روز است که در سالهای اخیر، کوتاهی های متولیان فرهنگی باعث دغدغه رهبری و مردم شده است.

هر وقت افسران جنگ نرم در برابر کوتاهی ها و اشتباهات [بعضا عمدی] دولتمردان اعتراض و روشنگری کردند، رسانه های معلوم الحال حمله ور شدند که چرا از رهبر جلو می زنید؟ و ابتکار عمل را از دست مردم می گرفتند.

با فرمان آتش به اختیار به همه فهمانده شد که در برابر ناتوی فرهنگی مسئولیم و باید سریع و به موقع روشنگری کنیم و منتظر فرمان از مرکز نمانیم.

♦️ آتش به اختیار یعنی دانش آموزان آگاه نسبت به حذف درس شهیدفهمیده اولین واکنش را نشان بدهند.

♦️ آتش به اختیار یعنی معلمان فداکار در همان خط اول نسبت به سند ننگین۲۰۳۰ موضعگیری داشته و زوایای پنهان آن را برای دیگران بیان کنند.

♦️ آتش به اختیار یعنی کارگران شریف صنعت نفت و گاز در برابر حراج ثروت_ملی بایستند و دست های ناپاک را افشا کنند.

♦️ آتش به اختیار یعنی کارمندان فهیم بانک در برابر ربای نامشروع و اجرای FATF بایستند و حکم خدا را فریاد بزنند.

♦️ آتش به اختیار یعنی هرکس از اختلاس مسئولین مطلع شد، فریاد بزند و افشا کند.

♦️ آتش به اختیار یعنی اینکه کسی نتواند افکار عمومی را از فسادهای موجود و قراردادهای ننگین و تاراج بیت المال به سمت ربنای شجریان منحرف کند.

آتش به اختیار یعنی قطع امید رهبر انقلاب از نهادهای متولی و امید به جوانان انقلابی .

هدیه بشارت- مسیول تحلیل بررسی خواهران دانشگاه پیام نور سمنان انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط خبرگزاری دانشجو نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

کلید واژه ها: دانشجو – دانشگاه – دانشجویی – جنگ نرم – فرهنگی – رهبر – خبرگزاری – دانشگاه پیام نور – مردم – جوان – ربنای شجریان – دانش آموزان – رهبر انقلاب – رهبری – اخبار – تخریب – افشا – امید – کارمندان – پیام نور – خواهران – کارگران – معلمان – جوانان – شجریان – ابتکار – اعتراض – اختلاس – واکنش – سمنان

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn37857668/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.