اتخاذ تدابیر لازم برای برگزاری کنکور ۹۶ در دانشگاه چمران

– ” معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه کنکور ۹۶ پنج شنبه و جمعه با شرکت ۶۲ هزار و ۹۳۴ داوطلب در خوزستان برگزار می شود، گفت: تمامی تدابیر لازم برای برگزاری هرچه بهتر آزمون سراسری امسال در دانشگاه اندیشیده شده است.

دکتر عبدالله پارسا در نشست خبری با موضوع برگزاری کنکور که امروز (سه شنبه، ۱۳ تیرماه) در دانشگاه شهیدچمران اهواز در خصوص کنکور سراسری سال ۹۶ برگزار شد، اظهار کرد: امسال دانشگاه شهید چمران با میزبانی ۱۱ هزار و ۱۸ داوطلب، موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان و دانشگاه پیام نور با میزبانی چهار هزار و ۶۹۲ نفر، آموزش و پرورش با میزبانی چهار هزار و ۱۸۳ داوطلب و دانشکده فنی پسرانه شهید چمران با میزبانی یک هزار و ۷۳۰ نفر، حوزه های اصلی برگزاری کنکور سراسری در اهواز هستند .

وی افزود: آزمون داوطلبان گروه های آزمایشی رشته ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج شنبه ۱۵ تیرماه برگزار می شود که در دانشگاه شهید چمران ۲ هزار و ۹۱۷ نفر در رشته ریاضی و یک هزار و ۲۵ نفر در رشته انسانی رقابت خواهند کرد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد: همچنین عصر روز پنج شنبه، ۷۵۰ داوطلب در رشته هنر نیز به رقابت می پردازند.

صبح روز جمعه نیز در این دانشگاه چهار هزار و ۵۰۴ داوطلب برای شرکت در آزمون رشته تجربی و در عصر این روز یک هزار و ۸۲۲ داوطلب برای شرکت در آزمون رشته زبان خارجی حضور خواهند داشت .

وی با بیان اینکه همراه داشتن کارت ورود به آزمون الزامی است و در صورت همراه نداشتن کارت از ورود داوطلبان به جلسه آزمون جلوگیری می شود، گفت: باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه در دانشگاه شهید چمران اهواز از امروز در مقابل درب شمالی دانشگاه روبروی پل پنجم از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و از ساعت ۱۴ تا ۱۸ پاسخگوی داوطلبان خواهد بود.

به داوطلبان توصیه می شود که در صورت نیاز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به این باجه مراجعه کنند تا در صبح روز آزمون مشکلی برای آن ها پیش نیاید .

پارسا ادامه داد: تمامی تدابیر لازم برای برگزاری هرچه بهتر آزمون سراسری امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز اندیشیده شده است و از داوطلبان می خواهیم برای راحتی هرچه بیشتر، از آوردن وسایل اضافه خودداری کنند؛ همچنین در روزهای برگزاری آزمون اجازه ورود خودروهای داوطلبان به دانشگاه داده نمی شود و به اندازه کافی سرویس های رفت و برگشت در دانشگاه برای جابجایی داوطلبان وجود دارد.

کلید واژه ها: دانشگاه – برگزار – چمران – آزمون – شهید – اهواز – کنکور – شنبه – رشته – کنکور سراسری – آزمون سراسری – آموزش – زبان – کنکور سراسری سال – دانشگاه پیام نور – تحصیلات – خوزستان – جهاد دانشگاهی – آموزش و پرورش – علوم انسانی – همراه – ریاضی – امروز – معاون – نشست خبری – چهارشنبه – صورت – ساعت – جمعه – پیام نور

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38201881/%D8%A7%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B0-%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.