برگزاری یادواره ۱۴ شهید روحانی در خوشاب

یادواره ۱۴ شهید روحانی شهرستان خوشاب، شب گذشته، همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) در سلطان آباد برگزار شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) “از خراسان رضوی، یادواره ۱۴ شهید روحانی شهرستان خوشاب، شب گذشته، ۲۸ تیرماه همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) در سلطان آباد برگزار شد.

حجت الاسلام حیدرعلی یوسف زاده، امام جمعه شهرستان خوشاب در این مراسم گفت: شیعه واقعی آن امام بزرگ، شیعه ای است که دروغ نگوید و به وظایف دینی و اسلامی و خودش در برابر پروردگار خالق یکتا به درستی عمل کند.

وی در ادامه بیان کرد: شهدا رساله عملیه خودشان را در مکتب اسلام با خون خودشان نوشتند.

قاسم جعفری، نماینده سابق مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه یوم الله روزی است که ما را به خدا نزدیک کند، اظهار کرد: اگر خدا به کسی خیر بدهد، او را فقیه در دین قرار می دهد.

وی ادامه داد: اگر امروز بعد از ۳۰ سال برای شهدا مراسم برگزار می کنیم و تکریمشان می کنیم، به دلیل داشتن جاذبه معنوی آنان است.

رییس دفتر مرحوم ابوترابی با تشریح جریان های دوران امام صادق(ع)، گفت: آن امام بزرگوار با فرصت طلبانی که قیام کردند و دچار فتنه شدند روبرو بود، فرصت طلبانی که ظاهرفریب بودند.

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38435866/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%A7%D8%A8

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.