بیش از ۶۲ هزار داوطلب در خوزستان در آزمون سراسری سال ۹۶ رقابت می کنند

ایرنا – معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: ۶۲ هزار و ۹۳۴ داوطلب در خوزستان در آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه رقابت می کنند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر عبداله پارسا اظهار کرد: امسال این دانشگاه با میزبانی ۱۱ هزار و ۱۸ نفر، موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان و دانشگاه پیام نور با میزبانی چهار هزار و ۶۹۲ نفر، آموزش و پرورش با میزبانی چهار هزار و ۱۸۳ داوطلب و دانشکده فنی پسرانه شهید چمران با میزبانی یک هزار و ۷۳۰ نفر،حوزه های اصلی برگزاری کنکور سراسری در اهواز هستند.

وی افزود: آزمون سراسری گروه های آزمایشی رشته ریاضی، فنی و علوم انسانی در صبح پنج شنبه برگزار می شود که در دانشگاه شهید چمران ۲ هزار و ۹۱۷ نفر در رشته ریاضی و یک هزار و ۲۵ نفر در رشته انسانی رقابت می کنند و عصر روز پنج شنبه، ۷۵۰ داوطلب در رشته هنر در این حوزه به رقابت می پردازند.

پارسا ادامه داد: صبح روز جمعه نیز، در این دانشگاه چهار هزار و ۵۰۴ داوطلب برای شرکت در آزمون رشته تجربی و در عصر این روز یک هزار و ۸۲۲ داوطلب برای آزمون رشته زبان خارجی حضور خواهند داشت.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: همراه داشتن کارت ورود به آزمون الزامی است و در صورت همراه نداشتن کارت از ورود داوطلبان به جلسه امتحان جلوگیری می شود.

وی اضافه کرد: باجه رفع نقص کارت دراین دانشگاه از امروز در مقابل درب شمالی دانشگاه روبروی پل پنجم از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و از ساعت ۱۴ تا ۱۸ پاسخگوی داوطلبانی خواهد بود که در کارت ورود به جلسه آن ها نقص وجود دارد و به داوطلبان توصیه می شود که در صورت نیاز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به این باجه مراجعه کنند تا در صبح روز آزمون مشکلی برای آن ها پیش نیاید.

پارسا بیان کرد: تمامی تدابیر لازم برای برگزاری هرچه بهتر آزمون سراسری امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز اندیشیده شده و از داوطلبان می خواهیم برای راحتی هرچه بیشتر، از آوردن وسایل اضافه خودداری کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: همچنین در روزهای برگزاری آزمون، اجازه ورود خودروهای داوطلبان به دانشگاه داده نمی شود و به اندازه کافی سرویس های رفت و برگشت در دانشگاه برای جابجایی داوطلبان وجود دارد.

کلید واژه ها: دانشگاه – آزمون سراسری – آزمون – چمران – اهواز – شهید – آموزش – برگزار – رشته – تحصیلات – خوزستان – زبان – شنبه – معاون – دانشگاه پیام نور – جهاد دانشگاهی – آموزش و پرورش – کنکور سراسری – روابط عمومی – علوم انسانی – ایرنا – ریاضی – همراه – صورت – ساعت – چهارشنبه – جمعه – پیام نور – امتحان – امروز

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38201998/%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%82%D8%A7%D8%A8%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.