تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی

– قانون”-یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازقانون به نقل از ایسنا، مشروح این تذکرات که اکبر رنجبرزاده آن را قرائت کرد، به شرح زیر است: ولی الله نانواکناری به وزیر آموزش و پرورش: براساس اصل ۳۰ ام قانون اساسی دولت موظف است به صورت رایگان امکان تحصیل تا دوره متوسطه را فراهم کند.

چرا شما برای پیش دبستانی ها در شهر مبلغ ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و در روستاها ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال دریافت می کنید؟ محمدمهدی زاهدی و احمد سالک به رییس جمهور: براساس برخی اطلاعات به نظر می رسد پشت صحنه تغییرات اساسنامه دانشگاه پیام نور فساد مالی وجود دارد.

می طلبد که برای شفافیت به این مهم ورود نموده و دستورات اکید صادر کنید.

شمس الله شریعت نژاد به وزیر جهاد کشاورزی: با تعطیلی طرح های جنگلداری روش مدیریتی شما بر این منابع چیست؟ و به وزیر راه و شهرسازی: چرا پیشرفت فیزیکی احداث بیمارستان فوق تخصصی تنکابن در طول عمر دوره یازدهم رشد نکرد و متوقف مانده است؟ علی کرد به وزیر کشور: چرا قانون تقسیمات کشوری در حوزه انتخابیه اینجانب خاش، میرجاوه نصرت آباد و کورین انجام نمی شود؟ دهستان پشت کوه خاش به بخش سرحد خاش، بخش نیک آباد به شهرستان نوک آباد، شهر شدن مراکز بخشهای کورین، ایرندگان، لادیز و ملک، ریگ مطابق مصوبات قانونی و شهر شدن دو مرکز اسماعیل اباد خاش و دهپابی به بخش نوک آباد.

محمد فیضی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: کاهش ۲۵ درصد کای بیهوشی با توجه به درآمد پایین این رشته و مقایسه با رشته های پزشکی دراین خصوص در جلسه شورای عالی بیمه تجدید نظر بفرماید.

جبار کوچکی نژاد به وزیر نیرو: خسارت وارده به برق شهرستان رشت برطرف نشده است.

کامران به وزیر راه و شهرسازی: اقدام عاجل در پرداخت طلب راهداران.

کوچکی نژاد به وزیر نفت: چرا قانون اختصاص قیر رایگان در بودجه سال های ۹۴ و ۹۵ اجرایی نشد.

حسن سلیمانی به وزیر ورزش و جوانان: تسریع در تامین عادلانه امکانات و تجهیزات ورزشی برای حوزه انتخابیه اینجانب و پرداخت بدهی های آب و برق و گاز در فضاهای ورزشی.

حسن سلیمانی به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در پرداخت مطالبات فرهنگیان.

پرداخت بدهی های آب، برق و گاز مدارس در حوزه انتخابیه اینجانب.

حبیب الله دهمرده به وزیر جهاد کشاورزی: علت تاخیر در پرداخت پول گندم کشاورزان چیست؟ حسن سلیمانی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تسریع در تامین امکانات، پوشش اپراتورهای مختلف از جمله تلفن همراه و ایرانسل در حوزه انتخابیه اینجانب.

سلیمانی به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در تامین قیر لازم در مرمت راه های روستایی حوزه انتخابیه.

محسن بیگلری به وزیر ارتباطات: علت عدم آنتن دهی در مسیرهای اکثر روستاهای سقز و بانه و کند بودن توسعه سایت bts روستاهای سقز و بانه چیست؟ و به وزیر راه و شهرسازی: علت تاخیر و عدم شروع به کار پیمانکار بزرگراه سقز-بوکان که هر هفته در آن مسیر تصادف منجر به فوت داریم، چیست؟ نادر قاضی پور و علیرضا محجوب به رییس جمهور: عدم همکاری در خصوص اجرای مصوبه تبصره ۲ ماده ۲۶ قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران مصوب ۹۵ با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

و به وزیر کشور: لزوم دستور اقدام جهت انجام مصوبه تبصره ۲ ماده ۲۶ قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران مصوب ۹۵ با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

خدیجه ربیعی و نادر قاضی پور به وزیر بهداشت و درمان و وزیر صنعت، معدن و تجارت: جلوگیری از واردات بی رویه دستگاه ماموگرافی از خارج با توجیه اینکه در داخل تولید داریم در صورت عدم اقدام برای حمایت از تولید داخل بنا به وظیفه سوال تحقیق و تفحص خواهیم کرد.

رسول خضری به وزیر کشور: برخورد جدی قانونی و قضایی و عاجل با تخلفات عدیده فرماندار شهرستان پیرانشهر درخصوص صدور مجوزات غیرقانونی جهت خروج تجمیع کالاهای معابر مرزی توسط خودرو سایپا و وانت بارها به شهرهای دیگر.

سید محمدباقر عبادی به اتفاق مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی به وزیر کشور: علت عزل های گسترده و خارج از ضابطه در نظام اداری استان خراسان جنوبی چیست؟ رنجبر زاده به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: عدم آنتن دهی اینترنت در بخش های شهرستان اسدآباد.

محمد حسن نژاد به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در تکمیل و تجهیز بزرگراه مرند-سه راهی ایوان اوغلی، عدم تکمیل بزرگراه مرند-جلفا و تعطیلی طرح.

حسن نژاد به وزیر کشور: عدم برخورد مناسب با سرقت خودرو در کشور قاسم احمدی لاشکی به وزیر نیرو: عدم پاسخ منطقی به مردم روستای ورکلو و عدم برق رسانی به روستا به خاطر محدودیت سد تلنبه ای ذخیره ای سیاه بیشه چیست؟
کلید واژه ها: وزیر – قانون – سلیمانی – وزیر راه – مجلس شورای اسلامی – دانشگاه پیام نور – هیئت رییسه مجلس – مسئولان – اطلاعات – محمدمهدی زاهدی – نمایندگان مجلس – وزیر ارتباطات – کشور – رایگان – ورزش – قانون اساسی – پیش دبستانی – شورای – ورزشی – آموزش – تامین – تلفن همراه – بیمارستان – وزیر ورزش – حبیب الله – احمد سالک – فساد مالی – مجلس – جهاد – محمد

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38318667/%D8%AA%D8%B0%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.