تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن و دانشگاه پیام نور عملیاتی شد برگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی در دانشگاه پیام نور/ رشته های قرآنی جدید تأسیس می شود

مدیر طرح و برنامه سازمان دارالقرآن با اشاره به اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن و دانشگاه پیام نور از برگزاری کارگاه های سبک زندگی قرآنی و دوره های تربیت مربی قرآن در ۶ ماه دوم سال خبر داد.

– تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن و دانشگاه پیام نور عملیاتی شدبرگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی در دانشگاه پیام نور/ رشته های قرآنی جدید تأسیس می شود مدیر طرح و برنامه سازمان دارالقرآن با اشاره به اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن و دانشگاه پیام نور از برگزاری کارگاه های سبک زندگی قرآنی و دوره های تربیت مربی قرآن در ۶ ماه دوم سال خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار فعالیت های قرآنی ” با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور با نیم میلیون دانشجو بزرگترین شبکه آموزشی کشور به شمار می رود به همین دلیل ما سال ۱۳۹۴ تفاهم نامه همکاری با این دانشگاه منعقد کردیم.

وی با بیان اینکه بعد از انعقاد تفاهم نامه طبق فرآیند پیش بینی شده بنا بود کارگروهی تشکیل شود تا تفاهم نامه را عملیاتی کنند، گفت: در سال ۱۳۹۵ هم چند جلسه برگزار شد و نماینده دانشگاه در سازمان دارالقرآن حضور پیدا کرد و فعالیت هایی صورت گرفت اما به صورت جدی برنامه ای اجرای نشد.

صادقی با اشاره به اینکه امسال بنا شد این روند جدی تر پیگیری شود، افزود: به همین منظور امروز در جلسه کارگروه عملیاتی مصوباتی داشتیم که بر اساس آن در حوزه آموزشی و سبک زندگی قرآنی بنا شد کارگاه های سبک زندگی قرآنی برای گروه های هدف دانشگاه پیام نور با مدیریت سازمان و هماهنگی دو دستگاه برگزار شود.

مدیر طرح و برنامه سازمان دارالقرآن با بیان اینکه دوره تربیت مربی سبک زندگی قرآنی ۶ ماهه دوم سال برگزار خواهد شد، گفت: سیستم آموزش مجازی دانشگاه پیام نور، تکنولوژی آموزشی و زیرساخت های این دانشگاه برای برگزاری دوره و کارگاه ها مورد استفاه قرار می گیرد؛ همچنین مقرر شد در حوزه آموزش مجازی و تولید محتوا همکاری بین طرفین انجام شود.

وی از راه اندازی رشته های قرآنی و مهارت های آموزشی با صدور مدرک با امضای طرفین در دانشگاه پیام نور خبر داد و افزود: بر اساس مصوبات این جلسه علاوه بر تأسیس رشته های قرآنی، تعامل بین گروه علوم قرآن و حدیث پیام نور و بقیه گروه های مرتبط با سازمان دارالقرآن بیشتر می شود.

صادقی بنا شد در ماه اخیر تبادل اطلاعات صورت گیرد و جلسه بعدی هم برای روند اجرا و بازخورد تشکیل شود، خاطر نشان کرد: جلسه امروز دو ویژگی مهم داشت؛ اول اینکه از مرحله نظری و کلان وارد مباحث عملی شدیم یعنی به طور مشخص زمان بندی و فعالیت ها و فرایند اجرای آن مشخص شد، و دوم اینکه در این جلسه با توجه به حضور مدیر قرآن و عترت دانشگاه پیام نور بحث های جدی مطرح و در حوزه علمی پژوهشی هم راه های همکاری جدیدی بین دارالقرآن و دانشگاه پیام نور باز شد.

وی درباره اجرای برنامه های مصوب بین دو نهاد گفت: بخشی برنامه ها در ۶ ماه دوم سال و بخش علمی پژوهشی نیز در ماه اخیر آغاز می شود.

در برگزاری کارگاه های سبک زندگی و دوره های تربیت مربی کیفیت مهم تر از کمیت است به همین دلیل در هر استان یک کارگاه برگزار می شود و درباره تربیت مربی از هر استان یک یا دو نفر پذیرش می شوند.

همچنین در بحث عملی یا ایجاد درس اختیاری کاربردی در حوزه قرآن تمامی دانشجویان می توانند از این ظرفیت بهره مند شوند.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/F9ZRFR نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – دانشگاه – قرآن – پیام نور – قرآنی – سبک زندگی – پیام – نامه – برگزار – کارگاه – زندگی – آموزش – برنامه – رشته – مدیر – تربیت – تکنولوژی آموزشی – تبادل اطلاعات – صورت – مربی – مجازی – صادقی – بزرگترین – تکنولوژی – جدید – پیش بینی – اطلاعات – خبرنگار – مدیریت – دانشجو

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38162480/%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%87%D9%85-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.