دفاع از فلسطین و جبهه مقاومت دفاع از ایران و ایرانی است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان محدودیت روابط دیپلماتیک دولت روحانی به کشورهای غربی را مضموم و دفاع از فلسطین و جبهه مقاومت دفاع از ایران و ایرانی عنوان کرد.

– اخبار دانشگاهی را از کانال اخبار دانشگاهی SNN.

ir” دنبال کنید براتی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در مورد اهمیت روز قدس گفت: حضور پرشور مردم در روز قدس امسال بیش از سال های دیگر دارای اهمیت است و باید مردم انزجار خود را از آمریکا و اسراییل و عوامل منطقه ای آنها ابراز دارد مسائل پیش آمده در سطح منطقه ای و کشور که باید کشورهای استعمارگر و اسراییل جمع شوند و مردم با حضور خود در روز جمعه این را اثبات خواهند کرد.

براتی در ادامه افزود: دولت و قوای سه گانه باید مواضع تند و سریع خود را نسبت به اسراییل ابراز دارند و تمام تلاش خود را برای تقویت جبهه مقاومت تا نابودی عوامل صهیونیستی به کار گیرند.

عده ای از مسئولان با حرف هایشان در دل دشمن ایجاد امید و شادی نکنند.

دستگاه دیپلماسی در چهار سال دولت یازدهم به شدت ضعیف عمل کرد و تنها به روابط با غرب بسنده کرد اما مسئولان بدانند دفاع از فلسطین و جبهه مقاومت دفاع از ایران و ایرانی است لذا لازم است مسئولان دولت تغییر رویکرد دهند و دست از رویکرد غرب گرایی و اشرافی گرایی بردارند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان در پایان تاکید کرد: مردم با حضور گرم خود در روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار می زنند و ان شاالله به زودی زود شاهد آزادی سوریه، فلسطین و عراق از شر دشمنان خواهیم بود.

کلید واژه ها: دانشگاه پیام نور – دانشگاه – بسیج دانشجویی – ایران – مقاومت – دانشجویی – فلسطین – پیام نور – اسراییل – مسئولان – ایرانی – اصفهان – جبهه – مردم – دولت – بسیج – پیام – کشور – دولت روحانی – دولت یازدهم – اهمیت – منطقه – روابط – اخبار – صهیونیستی – خبرگزاری – دیپلماسی – خبرنگار – روحانی – آمریکا

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38032080/%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%A8%D9%87%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.