دولت مجلس را در قراردادهای نفتی محرم بداند

دولت باید مسأله خرید هواپیما و توتال را هرچه زودتر شفاف کند و در این زمینه مجلس را محرم بداند.

– نماینده ارومیه اظهار کرد: دولت باید مسأله خرید هواپیما و توتال را هرچه زودتر شفاف کند و در این زمینه مجلس را محرم بداند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، نادر قاضی پور در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رییس جمهور پیرامون انتخاب کابینه جدید گفت: لازم است رییس جمهور وزرای کاری و باتجربه ای برای کابینه برگزیند.

وی افزود: سؤال از رییس جمهور به خاطر مسائل و مشکلات مؤسسات مالی و اعتباری به هیأت رییسه رفته و به علت قانع نشدن نمایندگان باید به کمیسیون اقتصادی ارجاع شود که هنوز ارجاع نشده است.

قاضی پور در بخش دیگری از تذکر خود تاکید کرد: دانشگاه پیام نور برای قشر ضعیف جامعه است و نباید منحل شود ضمن اینکه لازم است وضعیت اساتید دانشگاه آزاد تعیین تکلیف شده و تبدیل وضعیت شوند .

مانباید دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد را تضعیف کنیم چرا که این دو بخش اهمیت فراوانی دارد.

قاضی پور در ادامه از اقدامات سپاه در حمله موشکی به مواضع داعش در سوریه تشکر و قدردانی کرد و ادامه داد: از وزارت اطلاعات نیز برای رسیدگی به موضوع اقدامات تروریستی در کشور تشکر می کنم.

نماینده مردم ارومیه در تذکر دیگری خطاب به معاون اول رییس جمهور گفت: ستاد احیا و نجات دریاچه ارومیه و زاینده رود باید نسبت به وضعیت این دو زیست بوم طبیعی اهمیت قائل شود چراکه درحال حاضر دو سد در نواحی دریاچه تعطیل شده که باعث شده ۲۰ سانتی متر نسبت به گذشته کاهش آب داشته باشد.

وی در بخش پایانی تذکر خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: راه آهن ارومیه که باید اول اردیبهشت افتتاح می شد همچنان بلاتکلیف مانده،همچنین جاده ارومیه-تبریز نیز وضعیت اسفباری دارد و جاده ارومیه-اشنویه هم با عمری نزدیک به هزارسال باید بازسازی شود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: رییس جمهور – ارومیه – دانشگاه پیام نور – دانشگاه – دانشگاه آزاد – خرید هواپیما – قاضی پور – معاون اول رییس جمهور – وزیر راه و شهرسازی – سؤال از رییس جمهور – مجلس – تذکر – مجلس شورای اسلامی – پیام نور – هواپیما – دریاچه ارومیه – وزارت اطلاعات – قاضی – کابینه – دولت – نادر قاضی پور – پیام – دریاچه – محرم – تبدیل وضعیت – توتال – اهمیت – زاینده رود – جاده – شفاف

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38273647/%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.