سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه:تمام مسابقات برای ما حکم فینال دارد

اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه گفت: با تمام قدرت برابر حریفان کشتی می گیریم چرا که هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.

– سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه:تمام مسابقات برای ما حکم فینال دارد اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه گفت: با تمام قدرت برابر حریفان کشتی می گیریم چرا که هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.

ملک محمد بویری دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تمام تیم های حاضر در لیگ امسال از کشتی گیران خوبی برخوردار بوده و با فراهم کردن بسترهای لازم پای به مسابقات گذاشته اند و دوست ندارند بازنده باشند به طوری که تمام کشتی های انفرادی نزدیک به هم هستند.

سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه با بیان این که تیم رعد پدافند از کشتی گیران خوب تیم ملی استفاده کرده بود افزود: رعد پدافند امسال از کشتی گیرانی چون حاجی پور ،گرایی ،فلاح، کاظمی و نظری بهره می برد اما ما نیز از جوانان آینده دار استفاده می کنیم و خدا را شکر می کنیم که موفق به شکست این تیم در تهران شدیم.

وی عنوان کرد: با تمام قدرت با همه کشتی می گیریم و هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت و در برابر نماینده شیراز با اضافه شدن شش کشتی گیرمان که در اردوی تیم ملی هستند جز شکست دادن حریف خود به چیز دیگری فکر نخواهیم کرد.

بویری در ادامه به سطح بالای رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی کشور اشاره کرد و گفت: در لیگ امسال سعی کردیم جوان گرایی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و کشتی گیران ما تاکنون به خوبی جواب اعتماد ما را داده اند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا دیدار تیم های سینا صنعت ایذه و آکادمی امید نوروزی از سری مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور به دلیل حضور ۶ کشتی گیر این تیم ایذه ای در اردوی تیم ملی به تعویق افتاد.

این دیدار که قرار بود در روز یکم مردادماه در شیراز برگزار شود، به دلیل حضور تقریبی تمام کشتی گیران سینا صنعت در تیم ملی، به زمانی دیگر موکول شد.

مهرداد مردانی، محمد الیاسی، فرشادبلفکه، پیام بویری، پژمان پشتام و سامان عزیزی ۶ کشتی گیر سینا صنعت هستند که هفته پیش در مسابقات انتخابی تیم ملی عناوین برتر را به دست آورده و با حضور در اردوی تیم ملی خود را برای اعزام به مسابقات جهانی آماده می کنند.

تیم سینا صنعت ایذه به همراه دانشگاه پیام نور خوزستان دو نماینده استان خوزستان در لیگ برتر کشتی فرنگی هستند که تیم سینا صنعت با انجام دو دیدار در گروه دوم این دوره از رقابت ها با اقتدار در جایگاه نخست قرار گرفته است.

کلید واژه ها: کشتی – کشتی فرنگی – کشتی گیر – مسابقات – سینا – صنعت – فرنگی – تیم ملی – اردوی تیم ملی – لیگ برتر – ایرنا – رقابت های لیگ برتر – دانشگاه پیام نور – دیدار – خوزستان – مسابقات جهانی – پدافند – امید نوروزی – شیراز – اهواز – جوان – پیام – محمد – بازی – کشور – شکست – پیام نور – خبرنگار – دانشگاه – انتخابی

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38398740/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B0%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.