شرکت بیش از۱۷۵۰ داوطلب در کنکور سراسری در تایباد

رییس دانشگاه پیام نور تایباد، در نشست خبری که صبح امروز با حضور اصحاب رسانه شهرستان در محل دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد گفت: – امسال بیش از۱۷۵۰ داوطلب در همه رشته در کنکور سراسری در شهرستان شرکت خواهند کرد.

دکتر بهروز صادقی، افزود: افزایش رشد داوطلبان امسال در مقایسه با چند سال اخیر بسیار چشمگیر بوده است.

وی با توجه به آمار شرکت کنندگان اظهار کرد: در رشته های ریاضی و علوم انسانی کمترین داوطلب و در رشته تجربی بالاترین آمار شرکت کننده را در تایباد داریم.

دکتر صادقی بیان کرد: از مجموع داوطلبان در کنکور سراسری تایباد،۴۹ درصد را آقایان و۵۱ درصد را خانم ها تشکیل می دهند.

وی در خصوص امنیت برگزاری کنکور خاطرنشان کرد: با تمهیدات انجام شده۴ عدد اسکنر با همکاری سپاه در محل آزمون مستقر خواهد شد و در دو مرحله داوطلبان بازرسی می شوند.

همچنین سؤالات کنکور بعد از تحویل از استان در بایگانی نیروی انتظامی است و پاسخنامه ها بعد از اتمام آزمون دوباره تحت حفاظت نیروی انتظامی به استان تحویل داده می شود.

وی افزود: جلسات توجیهی برای مراقبان و مدیران اجرایی کنکور سراسری در تایباد برگزار و این آزمون در ۶ حوزه و با۱۱۸ نفر در کادر اجرایی برگزار خواهد شد.

رییس دانشگاه پیام نور تایباد در مورد تاریخچه دانشگاه بیان کرد: دانشگاه پیام نور واحد تایباد در سال۱۳۸۲ با همت مسؤلان شهرستان فعالیت خود را با رشته مدیریت بازرگانی آغاز کرد.

دکتر صادقی در ادامه با اشاره به تعداد رشته ها در مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشگاه افزود: در مقطع کارشناسی واحد تایباد، ۲۰ رشته با۶۰۰ دانشجو و در واحد دوغارون۳ رشته با ۲۰۰ دانشجو مشغول تحصیل بوده و تا امروز تعداد۱۷۰۰ دانشجو از این واحد فارغ التحصیل شده اند.

وی در ادامه تصریح داشت: سایت رایانه دانشگاه با۱۲۰رایانه، کتابخانه با ۱۲۰۰۰ جلد کتاب تخصصی و مرجع، کارگاه های آموزشی، گلخانه، سالن آمفی تئاتر، کافه تریا، میدان ورزشی و سالن همایش فضاهایی است که در طول ترم در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

رییس دانشگاه پیام نور تایباد در پایان جلسه از کلیه ادارات و مجموعه هایی که این دانشگاه را برای برگزاری هرچه بهتر آزمون یاری می کنند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین از خبرنگاران که وظیفه اطلاع رسانی سالم کنکور سراسری را بر عهده دارند تقدیر کرد.

خبر:چهاریاری تایباد
کلید واژه ها: دانشگاه – دانشگاه پیام نور – کنکور سراسری – کنکور – برگزار – پیام نور – رشته – نیروی انتظامی – دانشجو – آزمون – پیام – صادقی – تحصیل – مدیران اجرایی – فارغ التحصیل – اطلاع رسانی – علوم انسانی – استان – امروز – خبرنگاران – دانشجویان – نشست خبری – سالن – درصد – بالاترین – هایی – کتابخانه – کتاب – آمار – مدیران

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38199004/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B21750-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.