ضعیف ترین عملکرد در دولت یازدهم متعلق به وزارت خارجه است

استاد دانشگاه پیام نور آدربایجان غربی گفت: ضعیف ترین عملکرد در دولت یازدهم علی رغم بحث های زیادی که انجام شده، متعلق به وزارت امور به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری جامعه خبر، – استاد دانشگاه پیام نور آدربایجان غربی گفت: ضعیف ترین عملکرد در دولت یازدهم علی رغم بحث های زیادی که انجام شده، متعلق به وزارت امور خارجه است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه ، مسلم اورنگ، به تحلیل عملکرد کابینه دولت یازدهم و ویژگی هایی که کابینه بعدی باید داشته باشد، پرداخت و اظهارات زیر را بیان کرد: *دولت یازدهم و آقای روحانی متأسفانه با یک کابینه پیر کار را شروع کردند و در ادامه هم تغییر چندانی در این ترکیب اعمال نشد.

*ما انتظار داشتیم بعد از سال ۹۲ که دولت آقای روحانی با آن وعده ها روی کار آمد، با انتخاب وزیرانی جوان و کارآمد، اقداماتی بنیادین در جهت حل مشکلات مردم انجام دهند.

اما دیدیم با انتخاب وزیرانی که رو به پیری بودند و بعضا با مشکلاتی این مسئولیت را قبول کرده بودند در عمل به آن اهدافی که ترسیم کرده بودند نرسیدند.

*نقد دیگری که به عملکرد کابینه دولت یازدهم وارد است، همه چیز را در گرو برجام دیدن بود.

*از سوی دیگر دولت به جای اینکه روی توان داخلی و اجرایی موجود در کشور حساب باز کند، نگاه و امید خود را به خارج از کشور دوخت.

*بنده دولت یازدهم را دولت موفقی در جهت تحقق وعده های خویش نمی دانم، چه در عرصه سیاسی و چه در عرصه اقتصادی.

*مسئولین در تریبون هایی که در اختیار دارند، آمار و ارقام خوبی به مردم می دهند اما واقعیات جامعه با این اطلاعات تفاوت دارد.

*باید منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از اظهارات تفرقه افکنانه خودداری کنیم.

از طرفی، آقای روحانی می بایست در گام نخست نگاهش به داخل و توان نیروهای ایرانی باشد.

*دولت اگر می خواهد موفق باشد و به اهداف خود برسد بهتر است از نیروهای ولایی و انقلابی در سطح مدیران بیشتر استفاده کند.

*ضعیف ترین عملکرد در دولت یازدهم علی رغم بحث های زیادی که انجام شده، متعلق به وزارت امور خارجه است و بهترین عملکرد نسبی نیز متعلق به وزارت بهداشت و درمان بود.

دنبال کنید.

/
کلید واژه ها: دولت یازدهم – دولت – کابینه دولت یازدهم – دانشگاه پیام نور – وزارت امور خارجه – وزارت – استاد دانشگاه – کابینه – کابینه دولت – روحانی – خارجه – پیام نور – دانشگاه – مقام معظم رهبری – انتخاب – مشکلات – وزارت بهداشت – آمار و ارقام – وزارت خارجه – جامعه – گزارش – موفق – مردم – کشور – وعده – هایی – پیام – اطلاعات – انتظار – بهداشت

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38372689/%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D9%81-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%AA%D8%B9%D9%84%D9%82-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.