پول محصول گندم کشاورزان شهرستان گالیکش پرداخت نشده است

– فرماندار شهرستان گالیکش: پول محصول گندم کشاورزان شهرستان گالیکش پرداخت نشده است فرماندار شهرستان گالیکش گفت: تاکنون پول محصول گندم کشاورزان شهرستان گالیکش پرداخت نشده و با توجه به فصل خرید نهاده های کشاورزی نیاز است مسئولان فکری برای رفع این مشکل کنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازغلات نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حسن خسروی، چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش در دانشگاه پیام نور این شهرستان اظهار داشت: دغدغه مهم همه مردم در شرایط فعلی اشتغال است و امید داریم دولت در این زمینه موفقیت های چشمگیری کسب کند و رضایت مردم را جلب کند.

فرماندار شهرستان گالیکش افزود: رییس جمهور قطعا به فرمایشات مقام معظم رهبری، برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی در زمینه اشتغال اهتمام خواهند داشت.

وی تصریح کرد: همه ما باید به دولت برای تحقق برنامه هایش کمک کنیم زیرا دولت جدا از همه جناح‎ها و گرایش‎ها متعلق به همه مردم است.

ایجاد اشتغال پایدار با توجه بیشتر به ظرفیت روستاهاخسروی یادآور شد: مهم ترین رویکرد دولت توجه به حوزه روستاها، زنان و جوانان است و با توجه به ظرفیت بالای روستاها، قطعا توجه به روستا، سبب ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد.

وی تاکید کرد: قرار است در یک طرح استانی از هر شهرستان یک روستا انتخاب و در جهت اشتغالزایی، همه افراد آنان اشتغالزایی شده و هیچ فردی در آن روستا بیکار نباشد که این طرح در طول یک سال اجرا خواهد شد.

فرماندار شهرستان گالیکش گفت: راه های دسترسی به روستاها و مزارع می تواند در جهت اشتغالزایی تاثیر بسزایی دارد که امید داریم ارگان‎های مربوطه توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند.

خسروی درباره روز قدس هم اظهار داشت: قدس شریف، مسئله نخست جهان اسلام است و تا آزاد نشود، قطعا مبارزه با ظالم و در راس آن، اسراییل ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان گالیکش افزود: مردم ایران الگو مبارزه با ظلم و باطل هستند و مردم آزادی‎خواهان دنیا باید در این شرایط حساس با الگوبرداری از ملت ایران در جهت پیروزی فلسطین گام های مهمی بردارند تا امت اسلامی از یک امنیت کامل برخوردار شوند.

خسروی تاکید کرد: فصل برداشت گندم در شهرستان گالیکش به پایان رسیده و کشاورزان باید کشت دوم خود را آغاز کنند و برای خرید نهاده های کشاورزی نیاز به وجه نقد دارند که امید داریم مسئولان مربوطه هر چه زودتر نسبت به پرداخت وجه گندم اقدام کنند.

تاریخ: پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۹:۲۴
کلید واژه ها: اشتغال – روستا – کشاورزان – روستاها – گندم – مردم – دولت – دانشگاه پیام نور – اسلام – کشاورزی – مسئولان – جمهوری اسلامی – امید – اسلامی – مبارزه – نهاده – ایران – شرایط – رییس جمهور – خبرگزاری – شنبه – چهارشنبه – خرید – آزاد – پیام نور – دانشگاه – اسراییل – فلسطین – موفقیت – انتخاب

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38028549/%D9%BE%D9%88%D9%84-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-%DA%AF%D9%86%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%A7%D9%84%DB%8C%DA%A9%D8%B4-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.