۱۱ تیر؛ آغاز توزیع کارت شرکت در آزمون سراسری ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ از یکشنبه ۱۱ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، حسین توکلی با اعلام این خبر گفت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور” درباره تاریخ برگزاری، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ از یکشنبه ۴ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش منتشر می شود.

وی افزود: این اطلاعیه درباره تاریخ برگزاری، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ است که از یکشنبه ۴ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش و همچنین در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه ۵ و ۱۲ تیر ماه ۹۶ منتشر می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: به داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون سراسری سال ۹۶ توصیه می شود نسبت به مطالعه دقیق اطلاعات منتشر شده اقدام کنند.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیر ماه سال ۹۶ در ۳۷۲ شهر و بخش کشور برگزار می شود.

توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان از روز ۱۱ تیر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۴ تیر ماه می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ خود را دریافت کنند.

وی اظهار داشت: آزمون سراسری در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۱۵ تیر و آزمون گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۱۵ تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه ۱۶ تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه ۱۶ تیر برگزار می شود.

توکلی افزود: با توجه به اینکه آزمون سراسری سال ۹۶ برای هر یک از گروه های آزمایشی پنج گانه به طور جداگانه برگزار می شود و هر کدام از داوطلبان در صورت شرکت در یک، دو یا سه گروه آزمایشی باید کارت ورود به جلسه آزمون خود را جداگانه دریافت کنند.

وی یادآور شد: آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ برای پذیرش در دوره های روزانه ، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی ، پردیس های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (در صورت اعلام ظرفیت از سوی وزارت آموزش و پرورش) و کدرشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: برای شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ در مجموع تعداد ۹۲۹ هزار و ۷۹۱ داوطلب ثبت نام کرده اند و در نهایت برای یک میلیون و ۹۳ هزار و ۱۹۷ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است که از این تعداد، تعداد ۶۵۷ هزار و ۶۱۳ کارت برای داوطلبان زن و تعداد ۴۳۵ هزار و ۵۸۴ کارت برای داوطلبان مرد صادر شده است.

کلید واژه ها: آزمون سراسری – آزمون – سازمان سنجش – سازمان سنجش آموزش – سایت سازمان سنجش – آموزش – برگزار – دانشگاه – آزمون دانشگاه آزاد اسلامی – دانشگاه آزاد اسلامی – یکشنبه – آزمون دانشگاه آزاد – عالی – پرینت – منتشر – دانشگاه پیام نور – ثبت نام – علوم – صورت – دانشگاه آزاد – علوم انسانی – پردیس – غیرانتفاعی – مشاور – تاریخ – شهید رجایی – چهارشنبه – کشور – فرهنگیان – جمعه

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38063828/%D8%AA%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.