آقای رامین! بیت امام(ره) پیشکش، درباره رازهای بیت شریف خود توضیح دهید!/ وای بر روزی که انقلابی بودن را امثال شما تعریف کنند/ به جای اظهارفضل در مورد بودیسم ، همان هولوکاست را دنبال کنید!

مشاور دانشگاه پیام نور و بعد مشاور رییس صداوسیما که ظرف چند ماه، با طرح نظریه مشعشع “انکار هولوکاست”، شد مشاور مطبوعاتی محمود احمدی نژاد در دولت نهم! و در دولت دهم، – معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد! دوران سیاهی که همه روزنامه نگاران، هنوز از ایام ریاست محمدعلی رامین می نالند! “، شد مشاور مطبوعاتی محمود احمدی نژاد در دولت نهم! و در دولت دهم، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد! دوران سیاهی که همه روزنامه نگاران، هنوز از ایام ریاست محمدعلی رامین می نالند! دهها توقیف و صدها تذکر حاصل مدیریت عصبی و کینه ورزانه ی این چهره ی مشکوک الهویه بود که یکباره، سر از ایران برآورد و به مدد دولت محمود، پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد!.

و این پله برقی سریع السیر، شامل همه اجزای رشد یکشبه ی شبه مردیست که در تخیلش، ریاست یک اداره را (انهم با این سرعت) تصور نمی کرد! او اما رزومه جالبی از خود ارائه کرده؛ خود را دبیرکل یک جمعیت احتمالاً فیک به نام دفاع از اقلیت های مسلمان در غرب و پایه گذار انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاه فنی کلاوستال معرفی می کند! و چیزی به نام پایه گذار هسته های فداییان ولایت ! و سازمان های کاغذی متعدد! مثل دبیرکل سازمان امت اسلامی، یا مسوول اتحادیهٔ راه اسلام در اروپا! .

در رزومه ی پروپیمان این چهره ی جدید الورود به عرصه سیاست، کم نیست سوابق مشعشع کاغذی! این اما تنها بخشی از این سیاهه ی پر از خالی بود! رامین سوابق فحاشی در برابر رسانه ها را نیز دارد! یکبار در یک مصاحبه تلفنی با رادیو گفتگو خطاب به مجری که در مورد اظهارات پیشینش دربارهٔ روحانیت و مسجد سؤال پرسید با عصبانیت گفت: شما غلط می کنید از قول من این اراجیف را می گویید.

او در حاشیه نمایشگاه مطبوعات با تکرار و تأیید سخنان در آن برنامه گفت: منظورم از عبارت غلط کردی، مجری و تهیه کننده آن برنامه بوده است نه مسئولان صداو سیما.

او همچنین گفت می خواستم با این جواب جلوی فتنه را بگیرم.

کلید واژه ها: مطبوعات – محمود احمدی نژاد – محمدعلی رامین – محمود احمدی – مشاور – دولت – احمدی نژاد – نمایشگاه مطبوعات – دانشگاه پیام نور – اسلام – روزنامه – دانشگاه – رییس صداوسیما – اسلامی – برنامه – انجمن اسلامی – پله های ترقی – دانشگاه فنی – کاغذی – وزارت – معاون – احمدی – رزومه – دانشجویان – نمایشگاه – صداوسیما – مجری – چهره – صداو – پیام نور

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn38565433/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%A9%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AE%D9%88%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.