بازدید هیات آکادمیک هشت دانشگاه کشور افغانستان از دانشگاه پیام نور خراسان رضوی

بازدید هیات آکادمیک هشت دانشگاه کشور افغانستان از دانشگاه پیام نور خراسان رضوی

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نشست که با حضور روسا، معاونین و اعضای هیات علمی دانشگاه های بلخ، تاج، راه سعادت بلخ و تخار، مولانا، رهنورد، ابن سینا، آریانا و رئیس دانشگاه پیام نور مزارشریف برگزار شد.
 دکتر محمد علی داوریار رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت: رشد فزاینده قبولی های قارغ التحصیلان دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی،کسب رتبه های برتر در آزمون های استخدامی، وکالت و چیرگی و کسب افتخار دانشگاهیان در آوردگاه های علمی، فرهنگی و هنری همگی منتج از شیوه دانشجو محور و حفظ کیفیت آموزشی در دانشگاه پیام نور است.
وی افزود: ما تمام این موفقیت ها را مدیون دانشجویان و سیاست های پیشرو هیات رئیسه دانشگاه و تلاش اعضای هیات علمی و کارکنان خود هستیم.
دکتر عبدالحق حقیق نماینده هیات آکادمیک دانشگاه های افغانستان و رییس دانشگاه بلخ نیز در این نشست افزود: دانشگاه پیام نور از دانشگاه های سرآمد و شناخته شده در کشور ماست و بسیاری از وزرای دولت افغانستان، فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور هستند. وی افزود: تالیفات بسیار زیاد و غنی دانشگاه پیام نور ما را در دسترسی به محتوای آموزشی مناسب بی نیاز کرده است و در ارتقای کیفیت آموزشی در دانشگاه های ما تاثیر بسیار بالایی داشته است.
غلام سرور سعادت موسس دانشگاه راه سعادت نیز افزود: دانشگاه راه سعادت امروز با ۲۵ هزار دانشجو در بیش از ۸۲ رشته تحصیلی و بهره مندی از ۵۰۰ استاد آماده همکاری و بهره مندی از ظرفیت متقابل دانشگاهیان پیام نور است.
وی ادامه داد: امیدوارم برگزاری این نشست منجر به زمینه سازی جهت بورس های تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا و همچنین تبادلات دانشجو و خصوصا استاد شود و فرش قرمز این دانشگاهها جهت حضور اساتید مدعو از دانشگاه پیام نور خراسان رضوی همواره مهیا است.
دکتر داوریار نیز در انتهای این نشست افزود: امیدواریم عقد تفاهم نامه همکاری و مشارکت های علمی فی مابین پس از تایید سازمان مرکزی و حوزه روابط بین الملل تا چندماه آینده عملی شود.
شایان ذکر است نشست فوق چهارمین حضور هیات های آکادمیک خارجی از دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در یک سال اخیر می باشد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.