برگزاری طرح دانشجو معلم قرآن در دانشگاه پیام نور شهرکرد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری از برگزاری طرح دانشجو معلم قرآن کریم در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد خبر داد.

– از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر، گفت: این طرح به همت کانون قرآن و عترت دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد و با هدف آموزش تخصصی مهارت های قرآنی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه طرح دانشجو معلم قرآن از اواخر مردادماه آغاز شده و تا اواسط شهریورماه جاری ادامه دارد، افزود: در این دوره ۱۰۰ ساعت آموزش حضوری و غیرحضوری برای دانشجو معلمان برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام خلیلیان عناوین و سرفصل های درسی که در دوره حضوری برگزار می شود را شامل تجوید و تدبر و آشنایی با روش تدریس قرآن کریم برشمرد و اظهار کرد: کلاس تجوید با حضور دکتر نادری، کلاس تدبر در قرآن با حضور دکتر خسروی، کلاس روش تدریس قرآن با حضور خانم دکتر شاهقلی و کلاس مباحثه با حضور خانم امیری در حال برگزاری است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد اهداف برگزاری این دوره را حرکت به سمت تحقق منشور توسعه فرهنگ قرآنی به عنوان بالاترین سند فعالیت های قرآنی کشور، گسترش و توسعه معرفت قرآنی در میان دانشجویان، شناسایی استعدادهای بالقوه قرآنی در بخش های مختلف قرآنی، فراهم کردن فضایی برای فعالیت دانشجویان علاقه مند قرآنی برای فعالیت های قرآنی، استفاده از روحیه پویا و شاداب جوانان دانشجو برای انتشار فرهنگ قرآنی در استان، ایجاد حرکتی پویا و رو به رشد جهت ارتقای فرهنگ قرآنی استان و حمایت مادی و معنوی از فعالیت های قرآنی دانشجویان خواند.

وی از محسنات شرکت در طرح دانشجو معلم قرآن کریم را بهره مندی دانشجویان از حضور اساتید برجسته قرآنی و علمی، ایجاد زمینه های شغلی در مراکز قرآنی، حضور در کلاس های آموزشی رایگان و ایجاد زمینه های تبادل افکار و خلاقیت برشمرد.

کلید واژه ها: قرآن – دانشگاه پیام نور – قرآنی – دانشجو – پیام نور – برگزار – دانشجویان – دانشگاه – چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – پیام – معلم – نمایندگی – فرهنگ – آموزش – بختیاری – مقام معظم رهبری – دکتر – برنامه ریزی – توسعه – استان – بالاترین – خلیلیان – برنامه – جوانان – خلاقیت – معلمان – رایگان – عناوین – حمایت

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39116337/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.