دکتر آبرود ،

.

  

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر علیرضا آبرود سرپرست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری در جمع دانش آموختگان دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد ، ضمن تبریک ولادت  با سعادت امام موسی کاظم (ع) بیان کرد : فارغ التحصیلان دانشگاه سفیران خوبی برای جامعه می باشند چرا که بزرگترین سرمایه جامعه، نیروی انسانی تحصیل کرده و با مهارت است که بتواند به نیاز های جامعه پاسخ دهد .

دکتر آبرود گفت  : دانشجویان بخشی از آینده کشور می باشند که با علم ، دانش و خلاقیت خود می توانند کشور را به سمت شکوفایی و ترقی برسانند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه علم و دانش در جامعه، از مسئولیت خطیر فارغ التحصیلان بعنوان اعضای متعهد و متخصص کشور سخن گفت و خاطرنشان کرد: از امروز شما وارد مرحله جدیدی از زندگی خواهید شد که بایستی برای توسعه و آبادانی همه جانبه کشور بیش از پیش همت گماشته و قدم بردارید.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان  گفت : مقطع کارشناسی پلی است برای گذر از اولین مقطع دانشگاهی به سوی زندگی علمی ویا اشتغال در آتی که  دانشجویان باید   تجربه ها و آموخته های علمی و عملی  دوران تحصیل خود را در زندگی و در بین مردم بکار گیرند.

وی با آرزوی شادی و موفقیت روز افزون در تمامی مراحل زندگی فارغ التحصیلان و داشتن خاطرات شیرین و بیاد ماندنی از آنان خواست که همواره ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.