زمان اعلام وزیر علوم به مجلس

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در نیمه نخست مهرماه شاهد معرفی گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت علوم خواهیم بود که افراد بسیاری می توانند در این امر مفید عمل کنند و جای نگرانی وجود ندارد.

– قانون”- سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در نیمه نخست مهرماه شاهد معرفی گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت علوم خواهیم بود که افراد بسیاری می توانند در این امر مفید عمل کنند و جای نگرانی وجود ندارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازقانون به نقل از خبرگزاری فارس ، سیدضیاء هاشمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از دانشگاه پیام نور مرکزی کرج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نسل کشی مسلمانان در میانمار وزارت علوم و نهادهای علمی وظایفی دارند که لازم است به وظایف خود در این زمینه عمل کنند.

وی افزود: یکی از مهم ترین فعالیت هایی که در این زمینه می توان انجام فراهم ساختن شرایط تحصیل جوانان میانمار در دانشگاه های ایران است که سعی داریم این امر را محقق و شرایط را برای حضور آن ها در کشور مهیا سازیم.

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: جوانان مسلمان میانمار می توانند از طریق اینترنت و فضای مجازی آموزش عالی را تکمیل کنند که این مهم توسط دانشگاه پیام نور انجام خواهد شد.

هاشمی خاطرنشان کرد: در نیمه نخست مهرماه شاهد معرفی گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت علوم خواهیم بود که افراد بسیاری می توانند در این امر مفید عمل کنند و جای نگرانی وجود ندارد.

وی در پایان یادآور شد: سعی داریم دانشگاه را با جامعه و صنعت همراه سازیم و پیوند دهیم تا شاهد برطرف شدن بخشی از مسائل موجود در جامعه باشیم.

کلید واژه ها: وزارت علوم – وزارت – علوم – دانشگاه پیام نور – رییس جمهور – دانشگاه – میانمار – فناوری – دانشگاه های ایران – گزینه – پیام نور – مسلمان میانمار – خبرگزاری فارس – جوانان – مسلمان – قانون – شرایط – هاشمی – جامعه – فضای مجازی – خبرنگاران – وزیر علوم – خبرگزاری – مسلمانان – پیام – عالی – اینترنت – مجازی – آموزش – حاشیه

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39304772/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.