سرمربی تیم بسکتبال دانشجویی: برای قهرمانی در رقابت های جهانی چین هم قسم شده ایم

ایرنا – سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره دانشجویان،گفت: زمان اندکی برای آماده سازی تیم داشتیم اما تمرینات خوبی را سپری کردیم و همگی هم قسم شده ایم که برای کسب قهرمانی در رقابت های جهانی چین از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم .

– سرمربی تیم بسکتبال دانشجویی: برای قهرمانی در رقابت های جهانی چین هم قسم شده ایم تهران- ایرنا – سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره دانشجویان،گفت: زمان اندکی برای آماده سازی تیم داشتیم اما تمرینات خوبی را سپری کردیم و همگی هم قسم شده ایم که برای کسب قهرمانی در رقابت های جهانی چین از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم .

محمد رضا اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،افزود: تا امروز سه مرحله اردوی آماده سازی یک هفته ای را پشت سر گذاشته ایم و به ترتیب بدنسازی ، هماهنگی و مسابقات تدارکاتی در این سه هفته اجرا شد و امیدوارم با توجه به هماهنگی و همدلی تیمی بتوانیم نتیجه خوب و ارزشمندی برای بسکتبال کشور کسب کنیم .

وی ادامه داد: بسکتبال ایران همیشه در بالاترین سطح آسیا قرار داشته است اما ما هنوز جایگاه خوبی در سطح جهان کسب نکرده ایم که امیدوارم با تلاش دانشجویان بتوانیم عنوانی قابل توجه در جهان کسب کنیم و این شروعی برای حضور قدرتمند بسکتبال ایران در سطح جهانی باشد.

کاپیتان اسبق تیم ملی بسکتبال کشورمان همدلی بازیکنانش را نقطه قوت تیم بسکتبال دانشجویی ایران عنوان کرد و گفت: هنوز رقیبان خود را نمی شناسیم زیرا امروز قرعه کشی انجام می شود تا بدانیم با کدام تیم ها هم گروه هستیم.

سومین دوره رقابت های بسکتبال دانشگاه های جهان با حضور ۱۶ تیم از قاره های مختلف و تیم دانشگاه پیام نور به نمایندگی از کشورمان از ۲۱ تا ۲۷ شهریور در شهر ژیان من چین برگزار می شود.

نماینده ایران در دومین دوره این رقابت ها عنوان ششمی جهان را به نام خود ثبت کرده بود.

تیم دانشگاهی ایران سال گذشته با کسب عنوان قهرمانی رقابت های بسکبتال قهرمانی دانشجویان آسیا جواز حضور در این رقابت ها را کسب کرد.

شایان پورکاوه، علی الله وردی، امیرصدیقی و پیام کیانی بسکتبالیست های اعزامی به این رقابت ها هستند و محمد رضا اسلامی به عنوان سرمربی هدایت آنان را به عهده دارد.

تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان ایران ساعت ۱۰ دیشب (یکشنبه ) راهی گوانگجو چین شد و امروز به ژیان من سفر می کند تا در مراسم قرعه کشی این رقابت ها شرکت کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.

کلید واژه ها: بسکتبال – دانشجویان – قهرمانی – تیم ملی بسکتبال – جهان – ایران – سرمربی تیم ملی – جهانی – بسکتبال ایران – دانشجویی – دانشگاه – ایرنا – تیم ملی – قرعه کشی – دانشگاه های جهان – دانشگاه پیام نور – امروز – عنوان قهرمانی – کشور – اسلامی – بسکتبالیست – نمایندگی – بالاترین – پیام – آسیا – محمد – پیام نور – مسابقات – بدنسازی – قدرتمند

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39226174/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%82%D8%A7%D8%A8%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%86

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.