طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار شد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور شهرکرد از برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید این دانشگاه در شهریورماه جاری خبر داد.

– از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر، گفت: طرح دانش افزایی ضیافت اندیشه اساتید چند سالی است در سطح کشور برگزار می شود و علاوه براینکه اساتید با موضوعات روز و مسائل فرهنگی آشنا می شوند، از این طرح درجهت کسب امتیاز فرهنگی برای ارتقاء رتبه علمی نیز استفاده می کنند.

وی یکی از اهداف طرح ضیافت اساتید را دانش افزایی دانست و اظهار کرد: شرکت در طرح های ضیافت اندیشه در جهت کسب امتیاز فرهنگی ماده یکم به منظور ارتقاع رتبه علمی اساتید (از مربی به استادیاری و از استادیاری به دانشیاری و از دانشیاری به استادی) ارزشمند است.

حجت الاسلام خلیلیان تصریح کرد: طی چند سال گذشته نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های سراسر کشور این آیین نامه را تحت عنوان طرح ضیافت اندیشه اساتید برگزار می نماید و این برنامه سال جاری در دانشگاه های پیام نور چهارمحال و بختیاری نیز با استقبال و شرکت استادان این دانشگاه برگزار شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان عنوان کرد: این طرح برای دومین بار با شرکت ۴۲ نفر از اساتید در جهت دانش افزایی و ارتقاء رتبه علمی اساتید در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد برگزار شد.

وی اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی سطح ۲ و معرفت شناسی دینی سطح ۲ را عنوان دروس این طرح برشمرد و تصریح کرد: برگزاری نشست هم اندیشی و سخنرانی علمی با موضوعات کاربردی نیز از دیگر برنامه های این طرح بود.

حجت الاسلام خلیلیان ادامه داد: در بحث درسی اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی سطح ۲ از محضر جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد رهدار ، عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان و در بحث معرفت شناسی دینی از محضر دکتر مصطفی تقوی ،عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف ، استفاده شد.

وی افزود: از برنامه های فرهنگی این طرح می توان به برگزاری نشست هم اندیشی پزشکی و سلامت طبع در طب با موضوع طب سنتی با حضور اساتید،کارگاه آموزشی خانه بدون مرز ویژه اساتید و خانواده ایشان ،دیدار با خانواده معظم شهدا، دیدار با خانواده شهید قلی زاده، برگزاری مسابقه قرآنی قرار آسمانی(حفظ سوره جمعه )، مسابقه کتابخوانی زلال احکام از کتاب خانواده متعالی ،معروف ها و منکرها ی احکام خانواده و آثار آن ،مسابقه احکام در خانه ویژه خانواده اساتید ،مسابقه قصه های قرآنی آیه های نور ویژه فرزندان اساتید ، بازدید از کارخانه برفاب و قایق رانی در آب های خروشان زاینده رود اشاره نمود .

کلید واژه ها: دانشگاه – دانشگاه پیام نور – برگزار – خانواده – مقام معظم رهبری – اندیشه – پیام نور – چهارمحال و بختیاری – انقلاب اسلامی – مسابقه – علمی – نمایندگی – فرهنگی – پیام – شهرکرد – برنامه – هیئت علمی – دانشگاه صنعتی شریف – نامه – رهبری – بختیاری – خلیلیان – دانشگاه اصفهان – رتبه – خانه – اسلامی – قرآنی – سیاسی – دیدار – کشور

لینک منبع : http://www.ghatreh.com/news/nn39237462/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال تصادفی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.